Безлімітний Інтернет. Технологія

Інтернет-провайдери використовують різні системи для підключення своїх абонентів. Технології відрізняються за своїми можливостями і впливають на швидкість доступу до мережі.

Київстар єдиний серед великих інтернет-провайдерів України використовує технологію FTTB (Fiber To The Building — «Оптика в дім»): оптичний кабель підводять до будинку та розподіляють по квартирах за допомогою мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с.

Залежно від технології підключення ІР-адреса може бути зовнішньою або внутрішньою.

На сьогодні технологія FTTB – найбільш прогресивна. Її потенціал дозволяє швидко збільшити ємність мережі в тих місцях, де це необхідно, для надання послуг передачі даних найвищої якості. Оптичним кабелем підключені будинки в КиєвіДніпропетровську,ХарковіОдесіЛьвові та багатьох інших містах. На відміну від інших технологій, FTTB забезпечує однакову швидкість для вхідних і вихідних даних з комп’ютера.

 

Порівняння основних технологій доступу до інтернету

 

 

FTTB

Телефонний кабель (ADSL)

Телевізійний кабель (DOCSIS (Version 1.x, 2))

Максимальна швидкість доступу

100 Мбіт/сек завантаження та передача

24 Мбіт завантаження

1 Мбіт передача

42 Мбіт завантаження

27 Мбіт передача

Чи потрібен модем і додаткове обладнання?

Нi

Так

Так

 

Крім того, Домашній Інтернет надає безлімітний доступ до мережі. Це означає, що обсяг трафіку, завантаженого за місяць, не обмежений — у рамках стандартної абонентської плати можна користуватися інтернетом і завантажувати будь-які файли хоч тижні безперестанку.

Зверніть увагу! Під час гроз внаслідок електромагнітного випромінювання від блискавок, є ймовірність виходу з ладу мережевої плати вашого комп'ютеру, Wi-Fi-роутера та іншого обладнання. Щоб запобігти таким випадкам, радимо вимикати інтернет-кабель на період грози. Київстар не несе відповідальність за вихід вашого обладнання з ладу внаслідок згаданих ситуацій.