Пакети «День SMS»

Замовляйте послуги:

«Пакет День SMS у мережі» та щодня, коли ви відправляєте текстові повідомлення, отримуйте пакети нетарифікованих SMS для відправлення на номери абонентів мережі «Київстар»;

«Пакет День SMS» для відправлення нетарифікованих SMS на номери абонентів всіх операторів мобільного зв’язку в межах України та на електронні адреси отримувачів повідомлень.

Оберіть найбільш вигідну пропозицію для себе!

Послуга надається абонентам таких тарифних планів: «Базовий», «Класичний», «Комфорт», «Комфорт+», «Професіонал», «Зручний», «Ультра Комфорт», «5+0 Новий», «Безлім + Київстар».

Умови послуг

Назва послу

Кількість SMS у першому пакеті на день

Вартість кожного пакета SMS, грн

«Пакет День SMS у мережі»

50

0,75

«Пакет День SMS»

50

1,50

  • Оплата послуг здійснюється лише у ті дні, коли ви відправляєте текстові повідомлення.
  • Після використання 50 пакетних SMS впродовж дня абоненту автоматично надаються наступні 10 пакетних SMS вартістю 0,75 грн для послуги «Пакет День SMS у мережі» та 1,50 грн для послуги «Пакет День SMS». Максимальна кількість пакетних SMS на день становить 520. Починаючи з 521-го SMS, відправленого впродовж дня, вартість кожного наступного SMS становитиме 0,75 грн для послуги «Пакет День SMS у мережі» та 1,50 грн для послуги «Пакет День SMS».
  • Тарифи наведені в гривнях із урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Як підключитися

Замовити послуги можна за допомогою:

Канал замовлення послуги

Підключити послугу

Відключити послугу

IVR

477*215*Показати код

USSD

*215*075*1#Показати код

«Пакет День SMS у мережі»

*215*150*1#Показати код

«Пакет День SMS»

*215*075*2#Показати код

«Пакет День SMS у мережі»

*215*150*2#Показати код

«Пакет День SMS»

Мій Київстар

+

+

  • Термін використання наданих протягом дня пакетних SMS за умовами послуг становить до 23:59:59 години кожного дня користування послугами.
  • Щоб перевірити залишок пакетних SMS, наберіть на мобільному телефоні *119#Показати код або span class=*118#Показати код абонентам окремої групи тарифних планів для послуги «Пакет День SMS у мережі» або *115#Показати код для послуги «Пакет День SMS».
  • Пакетні SMS можуть використовуватися абонентами виключно на території України.