30 та 100 хвилин на інші мобільні (Передплата)

В період з 03 по 05 серпня 2020 послуга припиняє дію. Якщо ви вже замовили її, то у вас буде діяти новий пакет «На інші мережі по Україні» з відповідною кількістю хвилин. Якщо ви одночасно користувалися цією послугою та ще іншою послугою для дзвінків на міські мережі – отримаєте уніфіковані 100 хвилин, щоб телефонувати і на інші мобільні, і на міські номери України.

Послуга закрита для підключення.

Підключайте послугу «Дзвінки на інші мобільні» та отримуйте щомісяця 30 або 100 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів України. Без плати за з’єднання! Послуга надається лише абонентам передплаченого зв'язку.

Кількість хвилин для дзвінків на інші мобільніВартість підключення, грнАбонплата, грн/міс
30010
100020

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

Як замовити та користуватись

Канал замовлення послугиКількість хвилин для дзвінків на інші мобільніПідключити послугуВідключити послугуПеревірити залишок хвилин та термін їхньої дії
Короткі запити30*264*30#Показать код*264*0#Показать код*149#Показать код
100*264*100#Показать код
  • Нарахування пакетних хвилин та зняття абонентної плати відбувається одночасно з підключенням послуги.
  • Замовити послугу «Дзвінки на інші мобільні» можна необмежену кількість разів. При повторному замовленні пакета з іншим або аналогічним об'ємом хвилин, невикористані пакетні хвилини зберігаються. При відключенні послуги невикористані хвилини анулюються.
  • Хвилини за послугою мають найвищий пріоритет, тобто в першу чергу будуть використовуватися пакетні хвилини, а потім хвилини за тарифним планом.
  • Термін дії – 1 місяць з моменту замовлення, до наступного нарахування абонентної плати. Наприклад, якщо послуга замовлена та підключена 15 квітня, то пакетні хвилини можна використати до кінця дня 14 травня.
  • Пакетні хвилини можна використовувати виключно на території України.
  • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.
  • Будь ласка, зверніть увагу