30, 10 та 5 хвилин на міські номери

Замовляючи послугу «Пакети 30 хвилин, 10 хвилин та 5 хвилин на міські номери», ви обираєте найбільш вигідну пропозицію для дзвінків на стаціонарні номери України.

Умови послуги

Назва послуги

Кількість хвилин на місяць для дзвінків на міські номери України

Вартість підключення

Щомісячна абонентна плата

30 хвилин
на міські номери

30

0

10,63

10 хвилин
на міські номери

10

0

5

5 хвилин
на міські номери

5

0

3

Тарифи наведені в гривнях, з урахуванням усіх податків та зборів.

 • Послуга доступна тільки абонентам передплаченого зв'язку.
 • Одночасно з підключенням послуги відбувається нарахування пакетних хвилин та зняття абонентної плати.
 • Пакетні хвилини діють місяць з моменту замовлення, до наступного нарахування абонентної плати. Наприклад: послуга замовлена та підключена 10.04.2014, пакетні хвилини можна використати до кінця дня 09.05.2014.
 • Замовити послугу можна необмежену кількість разів. При повторному замовленні невикористані пакетні хвилини анулюються та встановлюється нова дата планового нарахування. При відключенні послуги невикористані пакетні хвилини анулюються.
 • Якщо на момент чергового зняття абонентної плати на основному рахунку недостатньо коштів, то:
  1. Зняття абонентної плати відбудеться автоматично, коли на рахунку з'явиться достатня сума (в період з 00:00 до 03:00).
  2. Спроби зняття абонентної плати здійснюються щодня (в період з 00:00 до 03:00) до наступного планового зняття абонентної плати.
 • При повторному замовленні послуги, якщо термін дії ще не пройшов, нараховані раніше і невикористані хвилини анулюються, нараховується новий об'єм хвилин (5, 10 або 30) і знову встановлюється термін дії - місяць. Надалі нарахування хвилин і зняття абонентної плати відбуватиметься в дату останнього замовлення послуги.
 • Принцип використання пакетних хвилини та нарахування плати за з’єднання залежить від умов тарифного плану.
 • Пакетні хвилини можуть використовуватись виключно на території України.

Як замовити та користуватись

Підключити та керувати пакетами можна в системі Мій Київстар або за номером 477*58Показати код. Також ви можете скористатись одним із коротких запитів нижче:

 1. Підключити послугу

 2. Відключити пакет 5 або 10 хвилин *258*0#Показати код

 3. Відключити пакет 30 хвилин *258*2#Показати код

 4. Перевірити залишок хвилин та термін дії пакета *149#Показати код

Повторне замовлення послуги доступне у голосовому меню та при підключенні за допомогою коротких запитів.

Будь ласка, зверніть увагу. Щоб отримати можливість підключати послугу «Пакет 30 хвилин, 10 хвилин та 5 хвилин на міські номери», потрібно одноразово поповнити рахунок на суму від 50 грн. Пакет недоступний для тарифів «Світ на зв'язку», «Київстар Датчик», «Комфорт», «Комфорт+» та «Ультра Комфорт», «Безлім Соцмережі», «Безлім Месенджери», «Безлім Відео», «Максимальний Безлім», «Київстар Все разом. Плюс», «Київстар Все разом. Смарт», «Київстар Все разом. Екстра».

Якщо у вас був підключений пакет 30 хвилин на міські номери і ви змінили свій тарифний план на Безлім Соцмережі, Безлім Месенджери, Безлім Відео або Максимальний Безлім, Київстар Завжди Онлайн, Максимальний Безлім+ 2019, Київстар Онлайн, Київстар Онлайн+ вам автоматично надається новий пакет «На міські номери та CDMA».