NO_DATA

Важлива інформація під час війни

Перейти

Про нас

Київстар — мобільний оператор №1 та один з найкращих брендів України

Свою історію в Україні компанія почала ще 1994 року, а вже 9 грудня 1997-го в мережі Київстар пролунав перший дзвінок.

Київстар сьогодні

Найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і понад 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.

Київстар входить до складу VEON, однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній, з головним офісом у Нідерландах. Компанія працює на ринках країн СНД, Європи, Азії, Африки, а її акції знаходяться у вільному обігу на біржі NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

20 років роботи в Україні

Київстар забезпечив понад 50 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов'язкових платежів і майже 35 мільярдів гривень інвестицій у розвиток телеком-інфраструктури України.

Як національний телеком-оператор, Київстар активно сприяє модернізації телеком галузі Україні и впроваджує інноваційні послуги. Так, 1998 року компанія першою запропонувала абонентам послугу SMS, а 2000-го — першою почала надавати доступ до мережі інтернет за технологією WAP. Також Київстар першим впровадив «пакетні» тарифні плани без плати за хвилини та скасував помегабайтну тарифікацію інтернету.

Компанія, першою серед телеком-операторів України, повністю модернізувала комутаційну мережу для підготовки до запровадження технологій швидкісної мобільної передачі даних. У мережі Київстар встановлено новітнє обладнання, що підтримує стандарти зв'язку 3G, 4G та LTE.

Напрями розвитку

Щороку Київстар реалізує суспільно значущі та благодійні програми, а також є одним з найбільших платників податків, кращим роботодавцем України та компанією з найвищою репутацією на телеком ринку.

Як національна компанія, що була створена українцями для українців, Київстар приділяє значну увагу соціальній відповідальності бізнесу і реалізує проєкти, що спрямовані на розвиток України:

  • Зроби свій внесок — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії Київстар у рамках глобальної програми «Make Your Mark», яка реалізується міжнародною групою VEON. Проєкт орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які показують найкращі результати у точних дисциплінах — природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні, інженерії, робототехніці та математиці;
  • Radar TECh — це технологічний кластер, що є частиною інноваційно-креативного центру ВДНГ. Головна мета Radar TECh — створення екосистеми, що передусім сприятиме реалізації ідей, зростанню та розвитку секторів української економіки;
  • Kyivstar Business Hub. Цей проєкт має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді;
  • Ініціативи, спрямовані на формування культури користування мобільним зв'язком та безпечне користування інтернетом у дітей;
  • Активна участь у волонтерських програмах;
  • Системна допомога підшефним закладам для дітей-інвалідів та геріатричним центрам.

Наша місія

Відкриваємо нові можливості для України та змінюємо життя людей на краще.

Цінності

КЛІЄНТИ НАША ПРИСТРАСТЬ

слухати, вчитися та розвиватися

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

невпинний пошук наступного найкращого досвіду для клієнтів

ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ ДУХ

гнучкість задля використання можливостей та перетворення потенціалу на реальність

СПІВПРАЦЯ

працюємо в команді, вчимося на помилках, щоб успішно створювати цінність

ЧЕСНІСТЬ

беззаперечно підтримуємо сумлінність і високі етичні стандарти