Київстар – мобільний оператор №1 та один з найкращих брендів України

 

Свою історію в Україні компанія почала ще 1994 року, а вже 9 грудня 1997-го в мережі Київстар пролунав перший дзвінок.

Київстар сьогодні

 

Київстар є лідером на ринку послуг мобільного зв'язку та фіксованого інтернету, першим в Україні оператором конвергентних рішень, який надає також послуги цифрового телебачення. Абонентами компанії є близько 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і понад 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.

Своїм клієнтам Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Для бізнес-клієнтів компанія пропонує унікальні послуги на базі продуктів Office 360, Azure Stack, віртуальної мобільної АТС, створила платформу Open API «Київстар відкритий телеком» із можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки нових продуктів та застосунків, автоматизації бізнес-процесів.

Київстар входить до складу VEON, однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній, з головним офісом у Нідерландах. VEON працює на 9 телекомунікаційних ринках, обслуговуючи 212 мільйонів абонентів. Акції компанії є в лістингу NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар досяг значних успіхів завдяки інвестиціям у розвиток мобільної мережі, яка охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Компанія надає роумінгові послуги в 189 країнах на п'яти континентах. Мережа 4G компанії станом на серпень 2021 року охоплює територію, на якій проживає 88,75% населення України. Для надання якісних послуг зв’язку телеком оператором було побудовано найбільшу інфраструктуру, що складається з майже 40 тисяч базових станцій.

24 роки роботи в Україні

 

Київстар входить у двадцятку найбільших платників податків в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку України, забезпечивши понад 70 мільярдів гривень надходжень до держбюджету у вигляді податків та обов'язкових платежів і майже 5,4 мільярдів доларів США інвестицій в розвиток телеком інфраструктури нашої країни.

Компанія інвестує 45% усіх капітальних витрат телекомунікаційного ринку України. У 2020 році капітальні інвестиції Київстар разом із платою за ліцензії на 4G (6,4 млрд грн) склали 1,3% від обсягу всіх капітальних інвестицій в Україну.

Компанія розвиває інноваційні послуги, сприяє розвиткові телеком ринку України, керуючись своєю місією: «Змінюємо Україну та відкриваємо нові можливості для людей».

Так, 1998 року компанія першою запропонувала абонентам послугу SMS, а 2000-го — першою почала надавати доступ до мережі інтернет за технологією WAP. Також Київстар першим впровадив «пакетні» тарифні плани без плати за хвилини та скасував помегабайтну тарифікацію інтернету.

Модернізація телеком ринку та розвиток в Україні нових мобільних технологій завжди у фокусі уваги Київстар. Компанія першою серед телеком операторів України повністю вдосконалила комутаційну мережу для впровадження технологій швидкісної мобільної передачі даних. Для того, щоб усі мобільні оператори могли сформувати суцільні смуги радіочастот для запуску технології 4G, Київстар добровільно віддав державі частину радіоспектру в діапазонах 1800 МГц і 900 МГц. Це дало поштовх до розвитку 4G технології зв’язку в Україні і реалізації Указу Президента України № 497 від 08 липня 2019 року «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету».

Напрями розвитку

 

Щороку Київстар реалізує суспільно значущі та благодійні програми, є одним з найбільших платників податків, кращим роботодавцем України та компанією з найвищою репутацією на телекомунікаційного ринку.

Як національна компанія і як частина міжнародної групи VEON, Київстар розділяє принципи відповідального бізнесу та підтримує Цілі сталого розвитку, визначені Генеральною асамблеєю ООН. У своїй діяльності компанія орієнтується на:

 • Ціль 4: Якісна Освіта
 • Ціль 8: Гідна Праця та Економічне Зростання
 • Ціль 9: Інновації та Інфраструктура
 • Ціль 17: Партнерство Заради Стійкого Розвитку
   

Київстар приділяє значну увагу соціальній відповідальності бізнесу і реалізує проєкти, що спрямовані на розвиток України:

 
 • Онлайн-школа мобільної грамотності для старшого покоління «Смартфон для батьків»
 • Інформаційно-просвітницький портал про небезпеку для дітей в інтернеті StopSexтинг
 • Kyivstar Business Hub. Цей проєкт має на меті розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді
 • Програма SMS-благодійності «Дитяча надія»
 • Спільна ініціатива з Національною поліцією України «Пошук дітей»
 • Програма «Інновації та підприємництва» в освітніх дитячих таборах «GoCamp»
 • Активна підтримка здорового способу життя та волонтерських ініціатив