store iconМагазини

До -20% на комплекс послуг для бізнесу

З 28.03 по 31.05.2024 підключайте послуги мобільного або фіксованого зв’язку разом з ліцензіями Microsoft 365 та отримуйте загальну знижку до 20%

До -20% на комплекс послуг для бізнесу
Нові бізнес-клієнти в період з 28.03 по 31.05.2024 при підключенні послуги зв’язку від Київстар і пакету офісних програм Microsoft 365 можуть отримати знижку до 20%* на комплекс рішень від початкової ціни на послуги. Для участі в акції потрібно підключити ліцензії Microsoft 365 і як мінімум одну з цих послуг: мобільні тарифи, IP-телефонію або інтернет. Пропозиція діє протягом року з дати підключення.

Фактичний розмір знижки буде розраховано залежно від вибраних для підключення сервісів та вашого індивідуального завдання.

Переваги

Іконка чек кругла

Вигідна ціна на комплекс рішень: економія до 20%

Іконка чек кругла

Єдиний технічний супровід для всіх сервісів

Іконка чек кругла

Понад 25 років досвіду впровадження телеком-рішень мобільного та фіксованого зв'язку

Іконка чек кругла

Широка мережа покриття по Україні, що дає змогу підключити інтернет у багатьох місцях за наявності технічної можливості

Іконка чек кругла

Поєднання послуг фіксованого, мобільного зв’язку та хмарних рішень для комплексного вирішення різних завдань компанії — від створення невеликої телефонної мережі до її масштабування

Іконка чек кругла

Постійна розбудова мережі, використання перевіреного обладнання від провідних постачальників та регулярне оновлення

Іконка чек кругла

Захист доступу до мережі інтернет, підтверджений атестатом відповідності Держспецзв’язку України

Іконка чек кругла

Власна вебплатформа Мій Київстар для управління послугами мобільного зв’язку

Іконка чек кругла

Статус офіційного сертифікованого партнера Microsoft — CSP (Cloud Services Provider)-та LSP (Licensing Solution Provider)

Продукти, що беруть участь в акції

Вибирайте Microsoft 365 та IP-телефонію, корпоративні тарифи, інтернет для бізнесу або все разом.

IP телефонія

IP-телефонія

Багатоканальна телефонія для компаній будь-якого розміру. Це альтернатива стаціонарному телефонному зв'язку, що працює через інтернет і забезпечує надійне з’єднання. Можна підключити від одного до кількох сотень номерів і користуватися телефонією як в офісі, так і віддалено.

Корпоративні тарифи

Корпоративні тарифи

Мобільні тарифи для бізнесу з необхідним обсягом хвилин, гігабайтів, SMS і зручними сервісами для роботи без доплат на вибір (SIM для пристрою, віртуальна АТС, додаткові хвилини та ГБ тощо). Усі телефонні номери зареєстровано на організацію, тож ви зможете легко керувати бізнес-тарифами та послугами на спеціальній вебплатформі Мій Київстар.

Інтернет для бізнесу

Інтернет для бізнесу

Надійний інтернет для бізнесу зі швидкістю до 1 ГБіт/с або більше. Можемо налаштувати як виділені й резервні канали по Україні, так і міжнародні, де є така технічна можливість. Надаємо пов’язані сервіси, наприклад, AntiDDos для захисту від DDOS-атак, додаткові IP-адреси тощо. Підключення відбувається з прокладанням виділеної оптоволоконної лінії.

office

Microsoft 365

Ліцензійний набір офісних сервісів Microsoft 365 для щоденної роботи з різних пристроїв: планшета, смартфона чи ПК. Це — Word, Excel, PowerPoint, Teams, корпоративна пошта, хмарне сховище OneDrive на 1 ТБ, SharePoint та інше. Є вбудовані функції захисту.

Як підключити пропозицію

Замовте консультацію — наші спеціалісти уточнять потрібні деталі та розкажуть про подальші кроки.

Найчастіше запитують

Потрібна допомога? Виникли запитання?