Додаткові послуги

SIM для другого телефона

Переваги та приклади використання послуги
Більше не потрібно переставляти SIM-карту з одного мобільного пристрою в інший!
 

«SIM для другого телефона» — це унікальна послуга, що дозволяє одночасно користуватися двома SIM-картами з одним абонентським номером та однаковим набором послуг мобільного зв’язку.

 

Користуючись послугою «SIM для другого телефона», ви зможете дзвонити й одночасно:

  • переглядати сайти в мережі, поставивши додаткову SIM-карту в модем, планшет або смартфон;
  • надсилати SMS, перевіряти електронну пошту, обмінюватися даними програм;
  • використовувати додаткову SIM-карту в автомобільних пристроях: медіацентрах з виходом в інтернет, GSM-сигналізаціях;
  • більш ефективно та зручно використовувати об’єм даних, наданий у вашому тарифному плані;
  • за допомогою «SIM для другого телефону»можна сплачувати послуги з одного особового рахунку абонента, отже, не потрібно запам’ятовувати та поповнювати будь-які інші рахунки;
  • при підключенні «SIM для другого телефону» стандартні налаштування для послуг на базі передачі даних не змінюються, отже, додаткові налаштування не потрібні.
Підключення послуги «SIM для другого телефона»
Для того, щоб замовити послугу «SIM для другого телефона», вам необхідно звернутися до центру продажу та обслуговування абонентів. Після прийняття заявки про підключення, вам видається стартовий пакет «SIM для другого телефона» зі спеціальним дизайном.
Тарифікація та оплата
Тарифний план
Підключення, грн.
Плата за пакет послуг, грн.
3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс Преміум
0,00
200,00
Gate
0,00
50,00
Smart, Smart+, Простий, Smart Регіон, «IoT 12», «IoT 17», «IoT 25» , «IoT 45» , «IoT 70», «IoT 125», «IoT 250» , «IoT 500»
0,00
30,00
Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Premium, Smart Business+
0,00
0,00
Для всіх інших тарифних планів
53,13
15,00

Плата за заміну SIM-карти послуги «SIM для другого телефона», окрім випадків гарантійної заміни, становить — 25 грн з урахуванням всіх податків. Тарифи вказані в гривнях із урахуванням усіх податків та зборів.

 

Плата за послугу нараховується в повному обсязі, незалежно від дати активації/відключення послуги, та знімається рівними частинами пропорційно кількості днів місяця.

 

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням всіх податків і зборів.

Особливості послуги

Вхідні дзвінки та повідомлення, можуть бути прийняті лише на один з мобільних терміналів, SIM-карта у якому знаходиться у так званому «активному» стані. Відповідно, SIM-карта в іншому мобільному терміналі є пасивною, і з цього пристрою можна здійснювати будь-які вихідні операції;
 

Щоб перевести в активний стан основну SIM-карту необхідно на клавіатурі мобільного пристрою набрати комбінацію *107*1#. При цьому додаткова SIM-карта автоматично переходить в пасивний режим. Щоб перевести в активний стан додаткову SIM-карту необхідно на клавіатурі мобільного пристрою набрати комбінацію *107*2#. При цьому основна SIM-карта автоматично переходить в пасивний режим.
 

Для того, щоб змінити стан будь-якої з SIM-карток послуги «SIM для другого телефона» з активного на пасивний або навпаки, з пасивного на активний, потрібно набрати на клавіатурі мобільного терміналу USSD-запит *108#. При цьому друга SIM-карта автоматично змінює свій попередній стан на протилежний;
 

Вихідні операції можуть здійснюватися з будь-якого із мобільних терміналів, незалежно від того активна у ньому SIM-карта чи пасивна;
 

У випадку втрати SIM-карти, зателефонувавши на номер відповідної інформаційно-довідникової служби або звернувшись до центру обслуговування абонентів, ви можете тимчасово заблокувати номер, при цьому блокуються одразу обидві SIM-картки;
 

Не гарантується сумісність «SIM для другого телефону» з послугами «D-jingle», «Хто дзвонив», при користуванні послугами «Маячок», «Навігатор» забезпечується моніторинг тільки однієї, активної на момент запиту, SIM-карти.