Переваги
HD якість
Канали Футбол 1 та Футбол 2 в SD або HD якості
Оплата з мобільного
Сплачуйте за послугу з мобільного рахунку
Вигідна пропозиція
Пакет «Київстар Футбол Легкий» без додаткової оплати в деяких тарифних планах
Додаток для шанувальників футболу

Стежте за прямими трансляціями матчів чемпіонату України, Італійського, Іспанського, Французького, Німецького і Бельгійського чемпіонатів, Ліги Націй, Ліги Чемпіонів, Ліги Європи зі смартфона, планшета або іншого пристрою без тарифікації трафіку. Дивіться матчі збірної і стежте за новинами футболу разом з Київстар.

Завантажуйте додаток на смартфон, дивіться в вебверсії або на своєму смарт-ТВ від LG або Samsung.

Перейти на веб версію
Можливості Київстар Футбол
Останні футбольні новини

Дізнавайтесь одним із перших про події в чемпіонатах, трансферні чутки та розклад найближчих матчів.

Ранок починається не з кави

Дивіться найкращі моменти в записі, якщо не встигли на пряму трансляцію.

Тримайте руку на пульсі

Дивіться матчі в записі, якщо не встигли на пряму трансляцію.

Push-сповіщення

Отримуйте миттєві сповіщення про такі події як: початок матчу, результати в паралельних матчах та іншу корисну інформацію.

Додаткова інформація
З якими тарифними планами «Київстар Футбол» безкоштовний?
 

Абоненти з тарифами «Спілкування без меж», «Розваги без меж», «Відео без меж», «Максимальний Безлім», «Безлім Месенджери» і «Безлім Відео», «Максимальний Безлім 2019», «Максимальний Безлім 2018», «Максимальний Безлім 2017», «Максимальний Безлім+ 2019», «Максимальний Безлім 300», «Максимальний Безлім 400», «Максимальний Безлім 500», «Безлім Silver», «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Premium», «Київстар 4G Business», «Київстар 4G Business VIP» і «Київстар Всі Разом. Екстра 2018», «Київстар Все разом Екстра. Регіон», «Київстар Все разом. Плюс», «Київстар Все разом. Смарт», «Київстар Все разом. Екстра», «Smart», «Smart+», «Smart Max», «Smart Business», «Smart Premium», «Smart Business+» – можуть користуватися перевагами додатку без додаткової оплати у пакеті «Легкий».

Абоненти з іншими тарифними планами можуть підключити пакет «Преміум» і дивитися футбол без тарифікації мобільного інтернету одразу на 5 пристроях. Вартість пакету для абонентів передплаченого зв'язку – 28 грн за 7 днів; для абонентів контрактної форми обслуговування – 109 грн на місяць.

Доступ не тарифікується, якщо ви успішно оплатили пакет послуг за тарифним планом і якщо у вас є тарифні або надані в рамках додаткових інтернет-пакетів мегабайти.

Чим відрізняються пакети «Легкий» та «Преміум»?
 

У пакеті «Легкий» доступний перегляд тільки на одному пристрої (смартфон). Пакет «Преміум» дозволяє дивитись футбол на 5 пристроях одночасно (смартфон, планшет, ПК або на своєму смарт-ТВ від LG або Samsung).

Як нараховується плата за пакет?
 

Для абонентів передплаченого зв’язку нараховується щотижнева плата за пакет. Якщо на рахунку замало коштів доступ до сервісу не надається.

Для контрактних абонентів плата за пакет списується разово всією сумою кожного першого числа місяця, а при користуванні неповний місяць - пропорційно кількості днів користування.

Я зможу дивитись футбол на своєму смартфоні?
 
Додатком можуть користуватись власники девайсів з операційними системами:
  • для Android – починаючи з версії 4.4
  • для iOS – починаючи з версії 9.0.