Переваги
HD якість
Канали Футбол 1 та Футбол 2 в SD або HD якості
Оплата з мобільного
Сплачуйте за послугу з мобільного рахунку
Вигідна пропозиція
Пакет «Київстар Футбол Легкий» без додаткової оплати в деяких тарифних планах
Додаток для шанувальників футболу

Стежте за прямими трансляціями матчів чемпіонату України, Англійської Прем’єр Ліги, Італійської серії А та інших чемпіонатів зі смартфона, планшета чи іншого пристрою без тарифікації трафіку. Дивіться матчі збірної та слідкуйте за новинами футболу разом із Київстар.

Завантажуйте додаток на смартфон, дивіться в веб-версії або на своєму смарт-ТВ від LG або Samsung.

Перейти на веб версію
Можливості Київстар Футбол
Останні футбольні новини

Дізнавайтесь одним із перших про події в чемпіонатах, трансферні чутки та розклад найближчих матчів.

Ранок починається не з кави

Переглядайте відео кращих моментів та дивіться огляди матчів після завершення прямих трансляцій.

Тримайте руку на пульсі

Дивіться матчі в записі, якщо не встигли на пряму трансляцію.

Push-сповіщення

Отримуйте миттєві сповіщення про такі події як: початок матчу, результати в паралельних матчах та іншу корисну інформацію.

Додаткова інформація
З якими тарифними планами «Київстар Футбол» безкоштовний?
 

Абоненти з тарифами «Безлім Месенджери» і «Безлім Відео», «Максимальний Безлім», «Максимальний Безлім 2018», «Максимальний Безлім 2017», «Максимальний Безлім + 2017», «Максимальний Безлім 300», «Максимальний Безлім 400», «Максимальний Безлім 500», «Безлім Silver», «Безлім Gold», «Безлім Platinum», «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Premium», «Київстар 4G Business», «Київстар 4G Business VIP» і «Київстар Всі Разом. Екстра 2018», «Київстар Все разом Екстра. Регіон», «Київстар Все разом. Плюс», «Київстар Все разом. Смарт», «Київстар Все разом. Екстра» – можуть користуватися перевагами додатку без додаткової оплати у пакеті «Легкий».

Абоненти з іншими тарифними планами можуть підключити пакет «Преміум» і дивитися футбол без тарифікації мобільного інтернету одразу на 5 пристроях. Вартість пакету для абонентів передплаченого зв'язку – 15 грн за 7 днів (з 01.11.2018 - 18 грн за 7 днів); для абонентів контрактної форми обслуговування – 49 грн на місяць (з 01.11.2018 - 69 грн на місяць).

Чим відрізняються пакети «Легкий» та «Преміум»?
 

У пакеті «Легкий» доступний перегляд тільки на одному пристрої (смартфон). Пакет «Преміум» дозволяє дивитись футбол на 5 пристроях одночасно (смартфон, планшет, ПК або на своєму смарт-ТВ від LG або Samsung).

Як нараховується абонплата?
 

Для абонентів передплаченого зв’язку: спочатку нараховується щотижнева абонентна плата, якщо вона не може бути знята через брак коштів, то знімається щоденна абонентна плата. Якщо на рахунку замало коштів й для зняття щоденної абонентної плати, доступ до сервісу не надається (з 01.11.2018 - діє лише щотижнева абонплата)

Для контрактних абонентів: абонплата нараховується щоденно в сумі пропорційної кількості днів у календарному місяці (з 01.11.2018 - абонплата списується разово всією сумою кожного першого числа місяця).

Я зможу дивитись футбол на своєму смартфоні?
 
Додатком можуть користуватись власники девайсів з операційними системами:
  • для Android – починаючи з версії 4.4
  • для iOS – починаючи з версії 9.0.