Як отримати інтернет у подарунок

Завітайте до одного з магазинів Київстар або оберіть зараз в інтернет-магазині

Придбайте смартфон Huawei в розстрочку на термін до 16 місяців.

Сплачуйте від 299 грн щомісяця та отримайте у подарунок до 9000 МБ.

Купуйте смартфони за кращими цінами у магазинах Київстар або на shop.kyivstar.ua

Купуючи смартфон, ви сплачуєте лише вартість пристрою, підключення інтернет-пакетів та бонусів у роумінгу – безкоштовне.

Усі подробиці щодо вартості смартфонів та деталі пропозиції уточнюйте, будь ласка, в магазинах

Пропозиція діє в інтернет-магазині Київстар та у магазинах вашого міста:
Залишились питання
На які моделі смартфонів діє акція?
 

Акція діє на смартфони Huawei Y5II, Y7 та P8 Lite 2017, що продаються в мережі магазинів Київстар та в інтернет-магазині. Наявність моделей, будь ласка, уточнюйте у продавця.

Як отримати до 9000 МБ мобільного інтернету в подарунок?
 

Просто придбайте смартфон в одному з магазинів Київстар у вашому місті або в інтернет-магазині. При купівлі смартфона вартістю:

  • до 3500 грн вам буде надано інтернет-пакет обсягом 1000 МБ.
  • понад 3500 грн – пакет обсягом 3000 МБ.

Продавець підключає вам пакет мегабайтів, який автоматично активується, і нараховується щомісяця протягом трьох місяців

Хто може взяти участь у акції?
 

Придбати смартфон за умовами акції можуть усі охочі. Отримати в подарунок пакет 1000 або 3000 МБ можуть лише абоненти Київстар, незалежно від тарифу та форми обслуговування (включно з контрактними, бізнес- та корпоративними абонентами, а також абонентами службових і M2M-тарифів).

Як оформити розстрочку?
 

Необхідно завітати в магазин Київстар або зайти на сторінку інтернет-магазину та обрати смартфон, який продається в розстрочку без переплат. Для оформлення розстрочки буде потрібно: надати свої особисті дані (паспорт, ідентифікаційний код, номер телефону роботодавця тощо), дочекатися дзвінка від банку та в разі потреби надати додаткову інформацію і, нарешті, підписати кредитний договір – одразу в магазині або в одному з відділень банку, якщо ви замовляєте в інтернет-магазині.

Що таке розстрочка без переплат на термін до 16 місяців?
 

Під твердженням «Розстрочка на смартфони без переплат» мається на увазі, що банки-партнери надають кредити зі щомісячним платежем від 299 грн та без жодних прихованих комісій. Розстрочка на 16 місяців надається на смартфон P8 Lite 2017, розстрочка на 12 місяців доступна при купівлі Huawei Y7, на 10 місяців – при купівлі Huawei Y5II.