close
close
Обрати: регіон район

Інтернет-пакети «Бізнес Інтернет 3000» і «Бізнес Інтернет 6000»

Для корпоративних і бізнес-абонентів, які підключили тарифні плани «Київстар Команда», «Київстар 4G Simple», «Київстар 4G Simple+», «Smart» та «Простий», надається можливість підключити інтернет-пакети «Бізнес Інтернет 3000» і «Бізнес Інтернет 6000» та користуватися мобільним інтернетом без обмеження швидкості.

 

Інформація по пакетуІнтернет-пакети
Бізнес Інтернет 3000Бізнес Інтернет 6000
Обсяг нетарифікованих мегабайтів3000 МБ6000 МБ
Вартість, грн (з ПДВ та ПФ)30 грн/міс50 грн/міс
Підключення пакета*225*1#*225*2#
Відключення пакета*225*0#*225*0#
Вартість 1 МБ даних понад обсяг пакету згідно умов вашого тарифного плану

Підключення

Підключення пакета доступне координаторам та абонентам з правом управління послугами. Управляти пакетами можна також в системі самообслуговування «Мій Київстар».

Заявку можна подати в будь-який день місяця (в останній день місяця заявку необхідно подати до 20:00). Термін виконання заявки протягом доби. Перевірка залишку МБ: *225#.

 

Тарифікація

Перша абонентна плата за пакет знімається з рахунку абонента на протязі доби після виконання заявки на підключення. У наступні місяці абонентна плата знімається 1-го числа місяця. 

Після використання пакетних даних діють умови тарифного пакета абонента.

Перший раз пакетні дані нараховуються відразу після виконання заявки на підключення. Наступний обсяг даних нараховується 1-го числа кожного місяця. Списання прийнятої та переданої інформації всередині пакету відбувається частинами по 10 КБ (без заокруглення).

Термін дії інтернет-пакета — до кінця календарного місяця, в якому він був нарахований. Невикористаний обсяг пакетного трафіку анулюється в останній день поточного календарного місяця (о 23:59). При відключенні пакета нараховані дані діють до кінця календарного місяця.

Послуга надається тільки на території України.

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.