close
close
Обрати: регіон район

SIM для планшета

Нова корисна інновація від «Київстар» — послуга «SIM для планшета». Це можливість одночасно користуватися мобільним телефоном і пристроєм доступу в інтернет з єдиного абонентського номера та рахунку. Одну SIM-карту можна використовувати в телефоні, а іншу — в планшеті, ноутбуці або модемі. Послуга доступна для абонентів передплаченого зв'язку та контрактних абонентів.

 Загальна інформація

Послуга «SIM для планшета» надає можливість отримати додаткову SIM-карту з тим самим абонентським номером, що і на основній SIM-карті, і єдиним рахунком. Зручність послуги «SIM для планшета» в тому, що немає потреби купувати окрему SIM-карту або переставляти SIM-карту з мобільного телефону в пристрій для доступу в інтернет.

Оплата послуг з доступу до інтернет та послуг мобільного зв’язку здійснюється з єдиного особового рахунку. Тому немає потреби поповнювати рахунок для різних SIM-карт.

Додаткова SIM-карта до основного номера з єдиним рахунком для доступу в інтернет з планшета, модема, тощо. Замовити послугу можна у Центрах продажу та обслуговування.

Додаткова SIM-карта призначена тільки для користування мобільним інтернетом та відправки MMS, також доступні послуги на основі USSD-запитів. Послуги вихідних/вхідних дзвінків і SMS, а також прийом ММS не працює.

 Підключення послуги «SIM для планшета»

Для того, щоб замовити послугу «SIM для планшета», слід звернутися до центру продажу та обслуговування абонентів. Після прийняття заявки про підключення, Вам видається додаткова SIM-карта. Активація SIM-карти відбувається протягом доби.

 Тарифікація послуги

За перше підключення послуги плата не знімається

Вартість повторного підключення та абонплата в таблиці:

ТарифПлата за перше підключення послугиПовторне підключенняЩомісячна абонплата
3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс Premium, Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Premium, Київстар 4G Business VIP0 грн0 грн0 грн
Gate10 грн10 грн
Київстар Команда, Київстар 4G Simple, Київстар 4G Simple+0 грн15 грн
Для всіх інших тарифів, окрім зазначених вище0 грн5 грн10 грн

Плата за заміну SIM для планшета, крім випадків гарантійної заміни, становить 25 грн.
Абонентна плата для контрактних абонентів нараховується на початку місяця.

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

 Особливості використання послуги «SIM для планшета»

 1. Тарифікація послуг з доступу до мережі інтернет з використанням інтернет SIM-карти здійснюється відповідно до умов тарифного плану, що підключений на основному абонентському номері, з урахуванням усіх підключених додаткових пакетів та акцій.
   
 2. На Інтернет SIM-карті підключені тільки послуги з передавання даних на основі технологій 2G (GPRS / EDGE), 3G (UMTS) та 4G (LTE) за наявності 2G-, 3G- або 4G-покриття відповідно, а також послуги, що надаються на основі USSD-запитів. Для послуг, що надаються на основі 2G (GPRS / EDGE), 3G (UMTS) та 4G (LTE), використовуються стандартні налаштування.
   
 3. Можна одночасно підключити послуги «SIM-пара» і «SIM для планшета».
   
 4. Послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з основної та інтернет SIM-карти.
   
 5. Сумісність з послугою «Статична IP адреса».

 

 • Якщо Абонент не користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, навіть з використанням однієї точки доступу.
 • Якщо Абонент користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, але з різними точками доступу.

 

 1. Контрактні абоненти мають можливість тимчасово призупинити дію послуги «SIM для планшета».

 

Нарахування абонентної плати призупиняється в наступному місяці, після місяця, в якому була подана заявка на тимчасове призупинення надання послуги. У стані тимчасового призупинення послуга може перебувати не більше 90 днів. Якщо протягом 90 днів дію послуги не буде поновлено, послуга буде відключена на 91 день з моменту тимчасового призупинення. В цьому випадку для повторного підключення послуги необхідно звернутися в центр продажу та обслуговування.

При тимчасовому призупиненні послуги, абонентна плата за той місяць, у якому була подана відповідна заявка, буде нарахована в повному обсязі.

 

За місяць, в якому послуга була поновлена, абонентна плата буде нарахована в повному обсязі. Подальше нарахування абонентної плати здійснюватиметься першого числа кожного місяця.

 

Тимчасово призупинити/поновити/відключити дію послуги можна:

 • звернувшись до центру продажу та обслуговування;
 • використовуючи систему «Мій Київстар» (розділ «Послуги та акції»);
 • відправивши USSD код:

 

- Тимчасове призупинення надання послуги: *100*93*1#;

- Поновлення після тимчасового призупинення послуги: *100*93*2#.

- Відключення послуги: *100*93*3#

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.