close
close

Обрати: регіон район

You are here

Інтернет SIM-пара

Нова корисна інновація від «Київстар» — послуга «Інтернет SIM-пара». Це можливість одночасно користуватися мобільним телефоном і пристроєм доступу в Інтернет з єдиного абонентського номера та рахунку. Одну SIM-карту можна використовувати в телефоні, а іншу — в планшеті, ноутбуці або модемі. Послуга доступна для абонентів передплаченого зв'язку та контрактних абонентів.

Загальна інформація

Послуга «Інтернет SIM-пара» надає можливість отримати додаткову SIM-карту з тим самим абонентським номером, що і на основній SIM-карті, і єдиним рахунком. Зручність послуги «Інтернет SIM-пара» в тому, що немає потреби купувати окрему SIM-карту або переставляти SIM-карту з мобільного телефону в пристрій для доступу в Інтернет.

Оплата послуг з доступу до Інтернет та послуг мобільного зв’язку здійснюється з єдиного особового рахунку. Тому немає потреби поповнювати рахунок для різних SIM-карт.

На Інтернет SIM-карті працюють тільки послуги приймання / передавання даних на основі технологій GPRS і EDGE та 3G, а також послуги на основі USSD-запитів. Можливість здійснювати і приймати дзвінки на Інтернет SIM-карті не надається.

Додаткова SIM-карта до основного номеру з єдиним рахунком для доступу в Інтернет з планшетів, модемів, тощо. Замовити послугу можна у Центрах продажу та обслуговування.

Підключення послуги «Інтернет SIM-пара»

Для того, щоб замовити послугу «Інтернет SIM-пара», слід звернутися до центру продажу та обслуговування абонентів. Після прийняття заявки про підключення, Вам видається додаткова SIM-карта. Активація SIM-карти відбувається протягом доби.

Тарифікація послуги

За перше підключення послуги плата не справляється

Вартість повторного підключення та абонплати в таблиці:

Тариф Підключення Абонплата
Абсолютний Необмежений, Необмежений Легкий+/БізнесНеобмежений Легкий+, Необмежений Простір, Необмежений Ексклюзивний/Бізнес Необмежений Ексклюзивний, Київстар Комфорт 400, Київстар Комфорт 400+, Все за 500, Все за 800, 3G Бізнес 800, Все для VIP, Все для VIP Екстра, 3G Бізнес VIP, 3G Бізнес VIP Екстра, 3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс VIP, Бізнес Офіс Premium 0 грн 0 грн
Все за 70+, Все за 250+, Все за 450+, Все за 65, Все за 90, Все за 125, Все за 160, Все за 110, Все за 175, Все за 300, 3G Бізнес 30 Спеціальний, 3G Бізнес 250 Спеціальний, 3G Бізнес 500 Спеціальний, 3G Бізнес 60, 3G Бізнес 120, 3G Бізнес 180, 3G Бізнес 300, 3G Бізнес 40 Спеціальний, 3G Бізнес 90 Спеціальний, Бізнес Офіс 80, Бізнес Офіс 160, Бізнес Офіс 240, Бізнес Офіс 320, Бізнес Офіс 500 Спеціальний 10 грн 10 грн
Для всіх інших тарифів, окрім зазначених вище 5 грн 10 грн

Плата за заміну Інтернет SIM-карти, крім випадків гарантійної заміни, становить 25 грн.

* - абонентна плата для контрактних абонентів нараховується на початку місяця.

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

Особливості використання послуги «Інтернет SIM-пара»

 1. Тарифікація послуг з доступу до мережі Інтернет з використанням Інтернет SIM-карти здійснюється відповідно до умов тарифного плану, що підключений на основному абонентському номері, з урахуванням всіх підключених додаткових пакетів та акцій.
 2. На Інтернет SIM-карті підключені тільки послуги з передавання даних на основі технологій 2G та 3G, а також послуги, що надаються на основі USSD-запитів. Для послуг, що надаються на основі 2G та 3G, використовуються стандартні налаштування.
 3. Можна одночасно підключити послуги «SIM-пара» і «Інтернет SIM пара»
 4. Послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з основної та Інтернет SIM-карти.
 5. Сумісність з послугою «Статична IP адреса».
 • Якщо Абонент не користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, навіть з використанням однієї точки доступу.
 • Якщо Абонент користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, але з різними точками доступу.
 1. Контрактні абоненти мають можливість тимчасово призупинити дію послуги «Інтернет SIM-пара».

Нарахування абонентної плати призупиняється в наступному місяці, після місяця, в якому була подана заявка на тимчасове призупинення надання послуги. У стані тимчасового призупинення послуга може перебувати не більше 90 днів. Якщо протягом 90 днів дію послуги не буде поновлено, послуга буде відключена на 91 день з моменту тимчасового призупинення. В цьому випадку для повторного підключення послуги необхідно звернутися в центр продажу та обслуговування.

При тимчасовому призупиненні послуги, абонентна плата за той місяць, у якому була подана відповідна заявка, буде нарахована в повному обсязі.

За місяць, в якому послуга була поновлена, абонентна плата буде нарахована в повному обсязі. Подальше нарахування абонентної плати здійснюватиметься першого числа кожного місяця.

Тимчасово призупинити/поновити/відключити дію послуги можна:

 • звернувшись до центру продажу та обслуговування;
 • використовуючи систему «Мій Київстар» (розділ «Послуги та акції»)*;
 • відправивши USSD код:

- Тимчасове призупинення надання послуги: *100*93*1#*;

- Поновлення після тимчасового призупинення послуги: *100*93*2#*.

- Відключення послуги: *100*93*3#*

Спеціальні пропозиції:

Допомогти?
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.