image

На жаль, сервіс більше не працює

Безкоштовні SMS з сайту дуже часто надсилали спамери та шахраї, тому ми вирішили закрити цю послугу задля вашої безпеки та комфорту. Натомість хочемо запропонувати вам альтернативу.

Месенджери без тарифікації трафіку

Ми не тарифікуємо трафік на популярні месенджери та соцмережі, щоб ви могли спілкуватись вільно.

 • Viber
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Skype
 • Snapchat
та інші сервіси
Вибрати тариф

150 SMS по Україні

Пакетом вигідніше! Доступно для всіх абонентів.

150 SMS за 25 грн
Детальніше

Більше про безкоштовні SMS

 • Чому ми закрили сервіс відправки безкоштовних SMS з сайту

  Київстар реалізує комплекс заходів, щоб убезпечити своїх абонентів від можливого SMS-спаму, шахрайських дзвінків тощо. Для цього компанія запровадила «Політику справедливого користування послугами», котра регулює умови надсилання масових SMS-розсилок, здійснення масових вхідних міжнародних дзвінків на номери абонентів Київстар, маршрутизацію міжнародного голосового трафіку тощо.

  Зміни пов’язані з прагненням компанії зробити користування послугами оператора комфортними та безпечними для всіх абонентів, адже ця послуга періодично використовувалася для розсилки SMS-спаму, на які абоненти Київстар не давали своєї згоди.

 • Як тепер надіслати безкоштовне SMS

  Зміни стосуються тільки SMS, які можна було надсилати через сайт. Сервіс обміну SMS-повідомленнями й працює без жодних зміни та обмежень для всіх абонентів Київстар. Ви й надалі можете надсилати повідомлення, використовуючи пакети послуг у тарифних планах або додаткові пакети SMS-повідомлень. Також ми пропонуємо ряд тарифних планів із нетарифікованим доступом до Viber, Telegram, Whatsapp та інших популярних месенджерів.

 • Як надіслати SMS, щоб мені перетелефонували, якщо на рахунку немає коштів

  Ви можете скористатись послугою «Передзвони мені» – як в Україні, так і за кордоном.

  В Україні:

  Наберіть таку комбінацію цифр: *130*380ХХХХХХХХХ# , 380ХХХХХХХХХ — номер абонента, з яким ви хочете зв'язатися. Абонент одержить повідомлення з проханням передзвонити на ваш номер телефону.

  За кордоном:

  Якщо запит *130*38067ХХХХХХХ# ви надсилаєте в роумінгу на номер Київстар, то абонент, який одержав повідомлення із проханням передзвонити, має набрати перед вашим номером код 819. Таким чином, дзвінок оплачуватиме той, хто дзвонить, а отже, для вас у роумінгу цей дзвінок буде безплатним.

  Більше про послугу.

  Якщо на рахунку бракує коштів, ви також можете замовити від 10 до 250 грн завдяки послузі «Екстра гроші».

Згорнути