Безлім-тариф без першої плати за послуги

Досі рахуєте мегабайти? Розширте рамки із безлім-тарифами, підібраними саме для вас. Серфіть в інтернеті та телефонуйте в мережі без обмежень і першої плати за послуги.

Більше про акцію

Кому доступна акція «Безлім-тариф без першої плати за послуги»?  

Акція доступна абонентам передплаченого зв'язку і контрактним абонентам фізичним особам (окрім тарифних планів «Професіонал», «Київстар Планшет+», «SIM для пристроїв», «Світ на зв’язку», «Київстар Родина», «Інтернет 3G 2017»). Стаж обслуговування номера в мережі має бути від 3-х місяців.

Як дізнатися про участь в акції?  

Про можливість участі в акції ви зможете дізнатися:

  • із SMS-повідомлення
  • за телефоном 466, 477 або 477*477
Як взяти участь в акції?  

Достатньо перейти на індивідуально підібраний тарифний план, оформивши заявку в розділі з акцією на одному з каналів (в SMS-повідомленні, за телефоном 466, 477 або 477*477 або в системі «Мій Київстар»). Назву тарифу та строк переходу ви можете дізнатися з індивідуальної пропозиції, якщо така була сформована для вашого номера.

Заміна тарифного плану не оплачується. Якщо ви контрактний абонент, то можете користуватися тарифом, не сплачуючи плату за перший місяць. Якщо ви абонент передплаченого зв’язку – не сплачуючи плату за пакет послуг на 4 тижні.

Додаткова інформація  
  • Акція діє з 15 січня по 3 березня 2019 року включно.
  • Під твердженням «перша абонентська плата» для абонентів передплаченого зв’язку слід розуміти плату за пакет послуг за тарифним планом на 4 тижні, для абонентів контракту – абонентську плату за перший місяць.
  • Під твердженням «без першої плати за послуги» слід розуміти, що після зміни тарифного плану контрактним абонентам надається знижка 100 % на абонентну плату за перший місяць, абонентам передплаченого зв’язку – знижка 100 % на першу плату за пакет на 4 тижні.
  • Для участі в акції абоненту передплаченого зв’язку необхідно виконати умову першого поповнення рахунку в той спосіб і на ту суму, які були визначені на момент активації номера.
  • Взяти участь в акції за одним номером можна 1 раз.
  • Акція «Безлім-тариф без першої плати за послуги» діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Дія цієї акції може бути обмежена на території проведення Операції об’єднаних сил.