Послуги

Мій Київстар

Керуйте витратами та послугами за номерами своєї організації у кілька кліків.

Безпека даних

 • «Мій Київстар» використовує протокол HTTPS, що підтримує шифрування при передачі даних.
 • Можливість підключити Face ID.
 • Доступ до інформації надається через власника особового рахунку — уповноваженого координатора. 
 • Ви можете самостійно встановити тип авторизації.

Для абонентів

Керуйте витратами, послугами мобільного зв’язку та домашнім інтернетом через додаток «Мій Київстар».

 • дізнавайтеся інформацію про тарифний план, залишок коштів на рахунку, доступних мегабайтів тощо;
 • переглядайте статистику витрат за останні місяці;
 • поповнюйте рахунок без комісії;
 • об’єднуйте свої номери в один профіль;
 • додавайте платіжні картки;
 • підключайте/відключайте базові послуги, переглядайте вже підключені та інше.

Якщо вам надаються індивідуальні умови обслуговування, уточнюйте інформацію про залишки та можливість керувати послугами у вашого координатора — доступ до деяких даних може бути обмеженим.

Завантажити додаток «Мій Київстар» на свій смартфон можна у Google Play або App Store.

Для координаторів

Використовуючи вебверсію «Мій Київстар», координатор може:

 • керувати рівнем доступу колег;
 • керувати кількістю абонентів компанії;
 • відстежувати найбільш тривалі розмови; 
 • переглядати номери, дзвінки на які здійснюються найчастіше; 
 • отримувати інформацію про найдорожчі виклики ;
 • активувати, змінювати параметри або деактивувати розділ «Аналітика» та інше.

Щоб стати координатором, відвідайте магазин Київстар та оформіть заяву на реєстрацію прав координатора «Мій Київстар». Після цього вам надійде SMS з логіном та паролем до облікового запису.

Скільки це коштує?

Вартість користування додатком та вебверсією «Мій Київстар» — 0,00 грн. Плата знімається за користування розділом «Аналітика» та за інформацію «Експорт деталізації викликів по особових рахунках» підрозділу «Виклики за поточний місяць»:

 • перший запит — 5,31 грн/номер;
 • наступні запити — 1,06 грн/номер.
 • Активація розділу «Аналітика» — 0,00 грн. 

Після активації діє пільговий період — плата не знімається до кінця поточного місяця плюс два повних календарних місяці. Після цього вартість послуги становитиме:

Кількість працівників — абонентів «Київстар» на ЄДРПОУ організаціїВартість, грн/міс
1—5037,19
51—10074,38
101—200148,75
201—500297,50
Понад 500531,25

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням усіх податків та зборів.

Найчастіше запитують

Щоб надіслати запит, відкрийте розділ Витрати/Виклики за поточний місяць.

Якщо кількість абонентів змінилася, координатор компанії має подати заяву в магазині Київстар, щоб змінити суму оплати. Плата знімається кожного місяця з номера координатора або іншого номера, вказаного в заяві.

Кожному користувачеві системи при реєстрації присвоюється певна роль з наступними правами:

 • Координатор (перший адміністратор) — може управляти всіма номерами Організації. Для отримання розширених прав на управління системою, координатору юридичної особи необхідно звернутися в магазин Київстар або до вашого виділеного менеджеру і оформити довіреність на Реєстрацію/Зміна прав Координатора.
 • Адміністратор — аналогічні права першого адміністратора, крім видалення з системи номера Координатора (першого адміністратора). Кількість адміністраторів в системі необмежена. Для надання прав необхідно звернутися до Координатора.
 • Користувач — може переглядати інформацію за своїм номером і подавати заявки на підключення/відключення послуги, зміна тарифів, участь у діючих акціях. Така заявка спочатку буде відправлена ​​Координатору на підтвердження, і в разі позитивного рішення координатора буде оброблена системою.
 • Користувач з можливістю управління послугами — це Користувач з правом на управління послугами/акціями за своїм номером (і по інших номерах, доступ до яких йому дав Адміністратор), без підтвердження Координатора. Для надання прав необхідно звернутися до Координатора.

Зайдіть у Профіль/Налаштування користувача/Реєстраційні дані, і в рядку Налаштування авторизації натисніть Змінити.

Детальна інформація за попередній місяць з'являється 11 числа щомісяця у «Виклики за поточний місяць». Наприклад, якщо вам потрібна деталізація за квітень, її можна буде переглянути з 11 травня. Вартість першого запиту деталізації – 5,31 грн, кожного наступного (за поточний місяць) – 1,06 грн.

Зверніть увагу: отримати детальну інформацію про виклики і витрати за попередні місяці можна в підрозділі пункту «Витрати». Вартість запиту – 0,00 грн.

Після реєстрації в системі ви можете отримати інформацію про виклики та витрати за попередні періоди: сумарна інформація, деталізована інформація, звіти та історія платежів. Інформація зберігається в системі протягом 1 року.

Дані за минулий місяць формуються:

 • сумарні дані — до 5-го числа кожного місяця;
 • деталізовані дані та звіти — до 11-го числа кожного місяця.

Розділ «Витрати»/«Виклики за поточний місяць» оновлюється протягом 2 годин.

Інформація про податкові накладні та коригування доступна в системі «Мій Київстар» до 10-го числа місяця, наступного за звітним. Щоб подивитися дані про податкові накладні, виберіть в своєму обліковому записі розділ Мобільний зв'язок — Витрати — По організації — Інформація про податкові накладні. У таблиці результатів будуть відображені: номер накладної, номер коригування, за яким особовим рахунком виписано накладну, дата виписки і суми ПН (сума без ПДВ, сума ПФ, сума ПДВ, підсумкова сума). Якщо ви підписані на сповіщення, вам прийде SMS або email, коли інформація з'явиться в системі.

Будь ласка, зверніть увагу. Розділ доступний тільки адміністраторам. Інформація про вартість наданих абоненту послуг не є фіскальної і може використовуватися тільки для оцінки та планування витрат абонента.

Використовуйте формат CSV, натиснувши в правому верхньому куті деталізації «Зберегти у файл». Працювати з такими файлами можна в Microsoft Excel. Щоб роздрукувати деталізацію, скористайтеся «Версією для друку».

Щоб подати заявку на зміну тарифного плану або активацію додаткової послуги необхідно:

 • Координатору або Адміністратору зайти в розділ «Послуги та акції» і вибрати потрібний розділ - «Зміна тарифного плану», «Управління послугами», «Управління абонентськими номерами» або «Заявки від користувачів».

 • Зверніть увагу! Доступ до даних по всіх абонентських номерах можливий тільки через WEB-версію системи. Через мобільний додаток, дані і управління доступні тільки за своїм номером.

 • Користувачі системи можуть замовляти підключення за своїм номером послуги, акції, подавати заявку на зміну тарифного плану, заявка буде виконана згідно з умовами підключення тільки після підтвердження координатором (першим адміністратором системи). Період розгляду координатором поданої заявки від користувача системи становить 7 днів, після чого заявка автоматично відхиляється.

Інформація про новий тарифний план (факт виконання заявки на заміну тарифного плану) стає доступна в системі «Мій Київстар» тільки 2-го числа, але сам тарифний план підключається 1-го числа. Для замовлення послуги, акції, тарифного плану або для запитів, на рахунку повинна бути сума, достатня для оплати вартості замовлення, абонплати, і при цьому абонент не повинен перейти суму порога відключення послуг. Якщо у абонента є кредит, наприклад, з розміром 20 гривень, то для замовлення послуги «Антивизначник номера» на рахунку повинно бути не менше - 20 + 10,63 + 10,63 = 1,26 грн.

Скористайтесь покроковою інструкцією:

 • Зайдіть у свій обліковий запис «Мій Київстар» та оберіть потрібний розділ: Мобільний зв'язок — Послуги та акції — Зміна тарифного плану.
 • Знайдіть номери, для яких хочете змінити тарифний план.
 • Оберіть потрібні вам номери, активуючи елемент ліворуч, та натисніть «Продовжити».

Будь ласка, зверніть увагу. Розділ доступний тільки адміністраторам і призначений для подачі групових заявок на зміну тарифного плану (відразу на групу обраних номерів організації).

Щоб підтвердити заявки на зміну тарифного плану від звичайних користувачів вашої корпорації, зайдіть у розділ Мобільний зв'язок — Послуги та акції — Заявки від користувачів.

Живий чат