🇩🇰Данія (+45)

Найчастіше запитують

Це, коли телефонуєте на мобільні чи міські номери іншої держави. Має значення те, якій країні належить номер, а не те, де саме перебуває абонент, тобто — орієнтуйтеся на телефонний код.

Дзвінки на Київстар чи інші номери мобільних операторів України — не є дзвінками за кордон. Вони коштуватимуть вам, так само як і дзвінки по Україні.

Телефонуйте як зазвичай — просто наберіть номер з кодом країни і телефонуйте на будь-який мобільний або міський номер.

Залежно від того, якій країні належить номер, може відрізнятися вартість дзвінка. Перевірте її, а також чи є якісь вигідні пропозиції.

Складнощі зі з’єднанням можуть виникати через обмеження з боку мережі країни-агресора.

У деяких країнах плата знімається не похвилинно, а за пакет. Пакет нараховується в першу секунду дзвінка за кордон, тоді ж знімається і плата за нього.

Обсяг пакета залежить від країни, до якої телефонуєте:

 • 20 хв у пакеті: Ватикан, Грузія, Німеччина, Ізраїль, Іспанія, Італія, Канада, Канари, Польща, Румунія, США, Узбекистан, Франція, Чехія.
 • 5 хвилин у пакеті: Угорщина, В'єтнам, Греція, Данія, Індія, Ірландія, Ісландія, Казахстан, Кіпр, Китай (КНР), Литва, Ліхтенштейн, Молдова, Норвегія, Португалія (включаючи о. Мадейра), Словаччина, Швейцарія.

Ще про пакети хвилин:

 • Немає плати за з’єднання.
 • Нарахований пакет діє до кінця до 23:59 того дня, в який вони були нараховані. Невикористані хвилини анулюються.
 • Якщо використаєте перший пакет і продовжите телефонувати, наступний пакет хвилин буде надано автоматично й одразу зніметься плата за нього.
 • Отримати можна максимум 50 пакетів на добу (по 20 хв або 5 хв).
 • Якщо всі надані пакети використаєте до кінця доби, надалі хвилина розмови коштуватиме 5 грн.
 • Якщо недостатньо коштів для оплати пакета, діятиме похвилинна оплата — 5 грн/хв.
 • Якщо недостатньо коштів для оплати хвилин, ви не зможете зателефонувати.
 • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює зазначеній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови
 • Після поповнення в першу чергу діятиме оплата за пакет.
 • Якщо ви телефонували в країну однієї з тарифних зон із похвилинною оплатою, а потім поповнили рахунок і зателефонували в іншу зону, для неї діятиме плата за пакет. Для першої ж до кінця доби діятиме похвилинна тарифікація

Так, на деякі коди завжди діє окрема вартість дзвінків — 20 грн/хв. Актуально для таких країн:

Австрія, Албанія, Алжир, Вірменія, Барбадос, Бельгія, Бенін, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Буркіна-Фасо, Велика Британія, Німеччина, Греція, Джімбуті, Естонія, Замбія, Зімбабве, Італія, Кіпр, Кот-д'Івуар, Латвія, Ліберія, Литва, Македонія, Малі, Марокко, Молдова, Монако, Нігер, Палестина, Польща, Румунія, Сан Марино, Сербія, Сомалі, Сьєрра-Леоне, Туніс, Таджикистан, Узбекистан, Франція, Чад, Чорногорія, Швейцарія та Ямайка.

Детальний перелік кодів тут.

Вартість SMS-повідомлень на номери закордонних операторів залежить від умов вашого тарифу. Дізнатися свої умови можете у Мій Київстар або на сайті.

Для супутникових операторів і операторів, які надають телекомунікаційні послуги в роумінгу на морському та авіаційному транспорті, незалежно від мережі перебування, діє єдиний тариф:

 • Дзвінки — 100,00 грн за хвилину.
 • SMS — 15,00 грн за повідомлення.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста допомагає з розшуком зниклих — зателефонуйте на гарячу лінію +41 22 730 3600 (дзвінки безкоштовні з номерів Київстар, якщо телефонуєте з України та країн 1-ї та 2-ї тарифної зони).