Роумiнг в Ангільї

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Ангільї

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Ангілья 5,00 1,00 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
5 хвилин за 25,00 грн
50 МБ за 50,00 грн
25 SMS 25,00 грн

Антильські острови Столиця: Валлі Площа країни: 102 км 2 Частина свiту: Північна Америка Телефонний код: + 1-264

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг в Ангільї

Як зателефонувати з Ангільї в Україну? Рекомендуємо скористатися роумінгом для абонентів Київстар за кордоном, який не треба додатково налаштовувати, адже в смартфонах зазвичай працює автоматичний пошук мережі.

До плюсів роумінгу від нашого мобільного оператора відносяться:

  • великий вибір країн, де доступний сервіс;
  • текстові повідомлення у Viber і WhatsApp без тарифікації за умови підключення пакета з мегабайтами;
  • вигідні тарифи на дзвінки та SMS-повідомлення;
  • зв'язок з оператором у додатку.

Вартість вхідних та вихідних дзвінків у конкретну країну дізнавайтеся на сайті. Також можна замовити додаткові послуги, наприклад, «Екстра гроші», якщо не встигли поповнити рахунок заздалегідь.