Роумiнг в Анголi

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Анголi

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Ангола 50,00 122,88 8,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за грн
100 МБ за грн
25 SMS грн

Ангола Столиця: Луанда Площа країни: 1246700 км 2 Частина свiту: Африка Телефонний код: + 244

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг в Анголі

Сьогодні навіть в іншій країні важливо перебувати на зв'язку, адже в будь-який момент може виникнути необхідність зв'язатися з близькими або вирішити питання по роботі. Саме тому багато хто думає, як подзвонити з Анголи в Україну. Для цього Київстар пропонує хороші умови роумінгу для своїх абонентів.

Ми рекомендуємо заздалегідь дізнатися про тарифи на дзвінки в конкретній країні та перевірити, чи не вимикали ви автоматичний пошук мережі на своєму смартфоні. Також ви можете підключити пакет, у який входять не лише дзвінки, але ще SMS-повідомлення і мобільний інтернет. Більше інформації читайте на сторінці.