Роумiнг у Белізі

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг у Белізі

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Беліз 50,00 122,88 8,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за грн
100 МБ за грн
25 SMS грн

Беліз Столиця: Бельмопан Площа країни: 23000 км 2 Частина свiту: Північна Америка Телефонний код: + 501

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Created with Sketch.
Created with Sketch.

Текстові повідомлення в Viber та WhatsApp – не тарифікуються

Детальніше Згорнути

Безлімітні месенджери в роумінгу

Спілкування у роумінгу стає ще доступнішим: безлімітно обмінюйтесь текстовими повідомленнями із друзями та рідними у Viber та WhatsApp без тарифікації та використання мегабайт.

Пропозиція починає діяти, якщо ви:
Знаходитесь у країнах першої або другої тарифної зони Успішно замовили пакет мегабайт за умовами роумінгу
Зверніть увагу, що пропозиція діє до 23:59:59 доби за київським часом, коли був замовлений пакет або ж до моменту використання мегабайтів із пакета.

Роумінг у Белізі

Якщо ви плануєте виїжджати за кордон, вам може бути цікаво, як подзвонити з Белізу в Україну. Залишайтеся на зв'язку з друзями та близькими завдяки роумінгу від нашого мобільного оператора. Київстар пропонує тарифи на дзвінки для різних країн, які дозволяють не лише приймати виклики, але також дзвонити абонентам в Україні, надсилати повідомлення і навіть користуватися інтернетом на телефоні.

Перед відпусткою або відрядженням рекомендуємо перевірити налаштування свого гаджета та переконатися, що автоматичний пошук мережі працює. Це дозволить відразу ж користуватися роумінгом в іншій країні, з легкістю приймати та здійснювати вихідні дзвінки. Щоб отримати кошти на рахунок, якщо не встигли його поповнити, замовляйте «Екстра гроші».