close
close
Обрати: регіон район

Мій Київстар

З метою створення комфортних та простих умов обслуговування абонентів та прискорення процесу взаємодії з ними, компанія «Київстар» створила унікальну систему — «Мій Київстар».

У зручний для Вас час відвідайте web-сайт my.kyivstar.ua з комп’ютера або скористайтесь мобільним додатком з Вашого телефону, За допомогою системи «Мій Київстар» Ви можете самостійно:

 • отримувати детальну інформацію про всі вхідні та вихідні дзвінки: час здійснення дзвінків, їхню тривалість і вартість, а також номери телефонів, з яких Вам дзвонили і на які дзвонили Ви;
 • управляти послугами мобільного зв’язку: замовляти або відмовлятися від послуг, змінювати їх параметри;
 • змінювати тарифний план;
 • подавати заявки на участь у діючих акціях;
 • проводити комплексний аналіз поточних витрат на послуги мобільного зв’язку та витрат за минулі розрахункові періоди;
 • отримувати повну та структуровану інформацію про надані Вам послуги мобільного зв’язку та Ваші витрати на них;
 • контролювати залишки коштів по кожному особовому рахунку компанії.

У системі Ви маєте можливість проводити комплексний аналіз витрат по компанії з допомогою розділу «Аналітика», який дозволяє:

 • задавати допустимі суми витрат на послуги мобільного зв’язку для кожного працівника організації та контролювати перевищення цієї суми;
 • формувати різні звіти з врахування потреб організації. Ці звіти Ви можете формувати самостійно, вказуючи параметри звітів, наприклад: Ви можете визначити абонентські номери, за якими нарахування за вересень-грудень 2008 року перевищили 210 грн, але не досягли 535 грн;
 • створювати власні шаблони звітів;
 • переглядати існуючі структури організації, порівнювати їх за різні періоди та відстежувати зміни у структурах.

Додаткові можливості системи

 • За допомогою звітів, які формуються в системі, Ви можете відстежувати найбільш тривалі розмови; бачити перелік номерів, виклики на які здійснюються найчастіше; отримувати інформацію про найдорожчі виклики, а також отримувати звіти, сформовані за іншими критеріями.
 • Адресна книга користувача, яка міститься у системі, дозволяє Вам у кожній деталізації викликів бачити не лише номери телефонів, а й імена своїх співрозмовників, що дуже зручно при проведенні аналізу витрат.

Розмежування прав доступу до інформації в системі

 • Кожному працівнику своєї організації Координатор може надати певні права доступу до системи, які він визначає самостійно. Наприклад, працівник може мати можливість лише переглядати інформацію, яка стосується певного підрозділу організації або наперед заданого особового рахунку.
 • Крім цього, є можливість надавати кожному з колег певну роль (права) у системі «Мій Київстар». Наприклад, Координатор організації може надати працівнику компанії роль Адміністратора системи, який зможе виконувати будь-які дії у системі: надавати доступ до системи іншим колегам, замовляти та відмовлятися від послуг мобільного зв’язку по кожному абонентському номеру організації, виконувати пакетне замовлення послуг, змінювати тарифні плани колегам, подавати заявки на участь у акціях; або надати роль Користувача системи з правом управління послугами лише по власному абонентському номеру, або по певному підрозділу організації.
 • Кожен працівник організації може контролювати власні витрати на послуги мобільного зв’язку самостійно.

Тарифи

Абонентна плата за користування системою «Мій Київстар» та плата за підключення відсутні. Користувачі системи оплачують лише отримання деталізованої інформації у підрозділі «Виклики за поточний місяць» розділу «Витрати».

Новим користувачам системи відразу після реєстрації надається можливість отримувати детальну інформацію про виклики за поточний місяць за пільговим тарифом — 1 грн за кожний запит* деталізації. Пільговий тариф діє до кінця місяця з дня реєстрації організації у системі та впродовж наступного календарного місяця.

Після закінчення дії пільгового тарифу, вартість першого запиту деталізації викликів у підрозділі «Виклики за поточний місяць» розділу «Витрати», становить 5 грн Кожний наступний запит деталізації викликів, здійснений впродовж того ж місяця, оплачується за тарифом 1 грн.

Абонентна плата за користування розділом «Аналітика»*

Активація розділу «Аналітика» — 0,00 грн

Кількість працівників — абонентів «Київстар» на ЄДРПОУ організаціїВартість, грн
1—50

35,00

51—100

70,00

101—200

140,00

201—500

280,00

Більше 500

500,00

Увага!

При наданні деталізованої інформації, плата стягується з особового рахунка абонентського номера, щодо якого надається інформація.

Додаток «Мій Київстар» для ОС Android, Windows та iOS

Система «Мій Київстар» дозволяє самостійно керувати своїми витратами та послугами мобільного зв’язку, а також послугою «Домашній Інтернет» в режимі он-лайн. А зручний віджет додатка для смартфонів Android покаже Вам стан всіх доступних балансів.

Оновлений інтерфейс додатку дозволить легко управляти витратами на послуги зв’язку, підключати доступні Вам послуги, подавати заявки на участь в акціях, переглядати звіти щодо здійснених дзвінків та багато іншого.

 

Завантажити безкоштовний додаток «Мій Київстар» на свій смартфон можна у Google Play, Windows Phone Store, App Store або на сайті appclub.com.ua.

Як стати користувачем системи

Для того, щоб отримати системи «Мій Київстар»:

 • Завітайте на сторінку my.kyivstar.ua.
 • Зайдіть у розділ «Реєстрація» і у реєстраційній формі введіть Ваш абонентський номер у форматі +380ХХХХХХХХХ.
 • Для реєстрації введеного абонентського номера наберіть на своєму телефоні комбінацію *100*88*код# (кодом є цифри, зазначені на малюнку у розділі «Реєстрація»).
 • Після того, як на вказаний Вами номер надійде інформація щодо прийняття запиту на реєстрацію, натисніть у системі кнопку «Зареєструватися».
 • Якщо всі дії було виконано коректно,на вказаний Вами абонентський номер надійде SMS із логіном та паролем для доступу до системи. Строк дії логіну та пароля — 2 доби.

В подальшому Ви можете користуватися як web-версією системи на сайті www.my.kyivstar.ua.

Увага!

Після реєстрації в системі, Ви можете отримати інформацію про виклики і витрати за попередні періоди в межах 1 року (за умови, що даний період номер не обслуговувався на умовах передплаченого зв'язку).

Якщо Ви не користувались системою самообслуговування «Мій Київстар» більше, 2 роки, то Ваш профіль* буде видалений із системи без збереження даних.

* Крім профілю Координатора.

Самостійно реєструючись у системі, корпоративні та бізнес-абоненти отримують доступ до перегляду інформації виключно по своєму абонентському номеру, без права управління послугами. Для отримання розширених прав на управління послугами по своєму абонентському номеру необхідно звернутися до Координатора організації або Адміністратора системи та отримати відповідний рівень доступу до системи.

Координатор організації — представник організації, уповноважений вирішувати питання обслуговування працівників даної організації в мережі «Київстар». При оформленні заяви на реєстрацію прав Координатора у Центрі обслуговування абонентів/відділі по роботі з бізнес-клієнтами, отримує можливість адмініструвати систему «Мій Київстар» та керувати рівнем доступу до системи колег. Для отримання розширених прав адміністрування системи Координатору організації потрібно:

 • Відвідати Центр обслуговування абонентів/відділ по роботі з бізнес-клієнтами та оформити заяву на реєстрацію прав Координатора системи «Мій Київстар».
 • Після оформлення заяви на реєстрацію прав Координатора на номер телефону, вказаний у заяві, буде надіслане SMS-повідомлення з логіном та паролем для доступу до системи, якщо Координатор ще не зареєстрований у ній.
 • Надалі у Координатора є можливість самостійно керувати рівнем доступу до системи своїх колег.
 • Активувати, змінювати параметри або деактивувати розділ «Аналітика» у системі «Мій Київстар» може виключно Координатор організації:
 • Координатор, абонентний номер якого зареєстровано на ЄДРПОУ даної організації, може активувати розділ «Аналітика» через систему «Мій Київстар»;
 • Координатор, абонентський номер якого не зареєстровано на ЄДРПОУ даної організації, може активувати розділ «Аналітика» виключно у Центрі обслуговування абонентів або у відділі по роботі з бізнес-клієнтами.

Захищеність даних

 • Вся інформація у системі є конфіденційною. Доступ до неї надається винятково через власника особового рахунку — уповноваженого Координатора корпоративного клієнта (тобто співробітника організації, який координує питання використання корпоративного мобільного зв’язку в організації).
 • У системі використовується протокол HTTPS, що підтримує шифрування при передачі даних.
 • Проектування та установка всього програмного й технічного комплексу системи виконувалася на базі професійного та високоякісного устаткування вітчизняних та зарубіжних виробників.

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.