Шановні користувачі мобільного зв’язку! Мобільний зв’язок — це новий рівень комфорту і свободи спілкування, це можливість організовувати своє життя, піклуватися про близьких і про те, що є для нас важливим. Темпи сучасного життя і ті вимоги, які воно ставить перед нами, роблять мобільний зв’язок нашим надійним і необхідним партнером, який супроводжує нас протягом усього дня.

При цьому, як і будь-яке інше благо, що подароване нам прогресом та вже стало звичним явищем, користування мобільним зв’язком повинно ґрунтуватися на відповідальному і цивілізованому підході, в межах визначених етичних правил.

Компанія «Київстар», що надає одні з найбільш популярних послуг у світі, вважає за необхідне довести до відома абонентів своєї телекомунікаційної мережі основні правила користування мобільним зв’язком, дотримання яких дозволить гармонізувати відносини між користувачами наших продуктів і суспільством в цілому.

Як соціально відповідальна компанія, «Київстар» пропонує Вам ознайомитися з основними положеннями рекомендованих правил користування мобільним зв’язком, а також деякими Інтернет посиланнями, що дозволять Вам отримати більш докладну інформацію з цих питань.