Важливо знати

 

Шановні абоненти! Мобільний зв’язок — це новий рівень комфорту і свободи спілкування, можливість організовувати своє життя, піклуватися про близьких і про те, що є для нас важливим. Темпи сучасного життя і ті вимоги, які воно ставить перед нами, роблять мобільний зв’язок нашим надійним і необхідним партнером, який супроводжує нас протягом усього дня.

При цьому, як і будь-які інші технології та сервіси, що подаровані нам прогресом та вже стали звичним явищем, користування мобільним зв’язком повинно ґрунтуватися на відповідальному і цивілізованому підході, в межах визначених етичних правил.

Компанія «Київстар», надає одні з найбільш популярних послуг у світі, вважає за необхідне довести до відома абонентів своєї телекомунікаційної мережі основні правила користування мобільним зв’язком, дотримання яких дозволить гармонізувати відносини між користувачами наших продуктів і суспільством в цілому.

«Київстар» пропонує вам ознайомитися з основними положеннями рекомендованих правил користування мобільним зв’язком, які ви можете знайти в меню зліва, що дозволять вам отримати більш докладну інформацію з цих питань.