Акційні пропозиції:

 • Безлімітний інтернет без будь-яких додаткових оплат. Всі абоненти тарифів «Бізнес Офіс 320», «Бізнес Офіс 500 Спеціальний», «Бізнес Офіс VIP», «Бізнес Офіс Premium», «3G Бізнес 500 Спеціальний 2016», «3G Бізнес VIP 2016», «3G Бізнес VIP Екстра», «3G Бізнес VIP Преміум» зможуть користуватись безлімітним мобільним інтернетом без обмеження швидкості та додаткових платежів.

 • Пакет «Інтернет Безлім». Підключайте пакет безкоштовно та користуйтесь безлімітним мобільним інтернетом без обмеження швидкості та додаткових платежів в тарифах «Бізнес Офіс 160» та «Бізнес Офіс 240».

 • Новий пакет «Video+». Абоненти тарифу «Бізнес Офіс 80» отримають ще більше сервісів для стрімінгу. Підключайте пакет безкоштовно, та безлімітно і без використання тарифних мегабайтів дивіться будь-яке відео в сервісах YouTube, Megogo.net, Divan.TV, «Домашнє ТБ» від Київстар.

 • Відчуйте подвійний безліміт разом з послугою «Інтернет SIM-пара». Всім абонентам тарифів «Бізнес Офіс 160», «Бізнес Офіс 240», «Бізнес Офіс 320», «Бізнес Офіс 500 Спеціальний» надається можливість безкоштовно підключити і використовувати послугу.

Нагадуємо, що абонентам тарифів «Бізнес Офіс VIP» та «Бізнес Офіс Premium» послуга «Інтернет SIM-пара» надається безкоштовно на постійній основі.

Перелік доступних акційних пакетів та послуг

«Video+» «Інтернет Безлім» «Інтернет SIM-пара» Безлімітний інтернет
«Бізнес Офіс 80» «Бізнес Офіс 160» та «Бізнес Офіс 240» «Бізнес Офіс 160», «Бізнес Офіс 240», «Бізнес Офіс 320», «Бізнес Офіс 500 Спеціальний» «Бізнес Офіс 320», «Бізнес Офіс 500 Спеціальний», «Бізнес Офіс VIP», «Бізнес Офіс Premium», «3G Бізнес 500 Спеціальний 2016», «3G Бізнес VIP 2016», «3G Бізнес VIP Екстра», «3G Бізнес VIP Преміум»
Як підключити
Відправити команду *173*4# або зателефонувати на голосове меню 477*232 Відправити команду *173*5# або зателефонувати на голосове меню 477*232 Подати заявку в найближчому магазині Київстар Підключиться автоматично 7.11.17

Більше про акцію для корпоративних абонентів

 • Якщо я перейду на інший тарифний план, акційні пакети залишаться?
   

  При зміні тарифного плану на інший, для якого акційна пропозиція не надається, пакет відключається. При зміні тарифного плану «Бізнес Офіс 160» на «Бізнес Офіс 240» і навпаки, пакет «Інтернет Безлім» зберігається.

 • Як перейти на тарифи, для яких доступні акційні пропозиції?
   

  Якщо ви корпоративний абонент Київстар, зверніться до вашого координатора. Якщо ви хочете приєднатись до нашої мережі, завітайте до найближчого магазину Київстар у вашому місті.

 • Якщо я вже користуюсь послугою «Інтернет SIM-пара», мені потрібно робити заявку на підключення акції?
   

  Якщо ви є абонентом одного з тарифів «Бізнес Офіс 160», «Бізнес Офіс 240», «Бізнес Офіс 320», «Бізнес Офіс 500 Спеціальний», і у вас вже підключена послуга, з 7 листопада 2017 року до 31 березня 2018 року абонплата за її користування становитиме для вас 0 грн. Подавати заявку на підключення акційної вартості послуги «Інтернет SIM-пара» не потрібно.

 • Якщо в мене є тарифні мегабайти з пакетом «Все просто для бізнесу»,
  при підключенні пакета «Інтернет Безлім» вони залишаться?
   

  Пакет «Інтернет Безлім» доступний для підключення, але діє тільки після закінчення терміну дії «Все просто для бізнесу».

 • Яким абонентам автоматично буде підключено безлімітний інтернет без обмеження швидкості?
   

  Для користувачів тарифних планів «Бізнес Офіс 320», «Бізнес Офіс 500 Спеціальний», «Бізнес Офіс VIP», «Бізнес Офіс Premium», «3G Бізнес 500 Спеціальний 2016», «3G Бізнес VIP 2016», «3G Бізнес VIP Екстра», «3G Бізнес VIP Преміум» з 7.11.2017 до 31.03.2018 буде автоматично підключена можливість користуватись безлімітним інтернетом без обмеження швидкості та додаткових платежів.

 • Інформація для користувачів пакету «Video+»
   

  Рекомендуємо встановити офіційні додатки YouTube, Megogo.net, Divan.TV, «Домашнє ТБ».
  Будь-ласка зверніть увагу, трафік тарифікується в таких випадках:

  • Якщо ви користуєтесь браузером Opera чи будь-яким браузером, який передбачає «стискання» сторінок;
  • Якщо ви перейдете на інші сайти з вказаних додатків/сторінок;
  • При завантаженні додатків та оновлень з Google Play, App Store и Windows Store;

  Технічний трафік, а також трафік, який генерують лічильники, cookie та рекламні банери на сторінках та в додатках, також тарифікуються згідно з умовами тарифного плану. Якщо на одному з перерахованих додатків у вас вже є підписка або ви завантажуєте платний контент, вартість підписки/контенту сплачується додатково.

 • Додаткова інформація
   
  • Термін проведення акції ‒ з 7.11.2017 до 31.03.2018 року. Після завершення акції надані послуги «Video+» та «Інтернет Безлім» будуть автоматично відключені. Безлімітний інтернет та сервіс «Інтернет SIM-пара» після завершення акції будуть надаватись на умовах, які діяли до 7.11.2017.
  • Пакети «Video+» та «Інтернет Безлім» підключаються впродовж доби після замовлення;
  • Акційні пропозиції доступні абонентам Київстар та новим користувачам, які планують підключитись до нашої мережі.
Заповніть форму заявки та чекайте дзвінка від наших експертів.

Спасибі за ваш вибір! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом за вказаним номером.