close
close
Обрати: регіон район

Мобільний E-mail

Абонентам «Київстар» також надається можливість прийому і надсилання електронної пошти за допомогою SMS. Детальніше >>>

Електронне листування — одна з ознак сучасного життя, як і мобільний телефон. «Київстар» пропонує поєднання цих двох особливо важливих речей і надає можливість отримати доступ до електронної поштової скриньки в п’ять способів, які доступні всім абонентам компанії «Київстар». Ви можете детально ознайомитися з особливостями кожного з них: від перевірки скриньки за допомогою мобільного телефону до повноцінної роботи з електронною поштою на ноутбуці.

Переваги

Доступ до електронної пошти у будь-який час і в будь-якій точці світу, де є покриття «Київстар» або роумінгового оператора-партнера компанії.
Можливість використовувати передові стандарти передачі даних CSD і GPRS* при доступі до електронної поштової скриньки.

Загальна інформація про послугу

Оберіть найзручніший для вас мобільний спосіб доступу до своєї електронної пошти за допомогою мобільного зв’язку від «Київстар».

Можливість отримувати та відправляти електронну пошту за допомогою поштового клієнта мобільного телефону доступна тим абонентам, чий мобільний телефон має поштовий клієнт — спеціальна функція, що дозволяє отримувати електронну пошту безпосередньо на телефон.

Для того, щоб отримувати та надсилати електрону пошту за допомогою поштового клієнта в кишеньковому комп’ютері, знадобиться КПК (кишеньковий комп’ютер) обладнаний функцією поштового клієнта, та мобільний телефон з інфрачервоним портом або технологією Bluetooth. Налаштувавши поштовий клієнт в КПК, можна будь-якої миті за допомогою ІЧ-порту або Bluetooth через телефон встановити з’єднання з мережею мобільного зв’язку. Після чого відсилання та отримання пошти не складатиме жодної проблеми.

Спосіб роботи з електронною поштою в леп-топі або персональному комп’ютері подібний до попереднього з тією різницею, що замість PDA використовується звичайний або портативний персональний комп’ютер.

Всі ці послуги доступні кожному абоненту «Київстар» та ACE&BASE незалежно від форми його підключення.

Тарифікація

Шлях доступу до поштової скринькиТехнологія що використовується
CSDGPRS
StarMail (wap-доступ)Сплачується весь час WAP-з’єднання, який витрачається на читання та відправку електронних повідомлень, по тарифу 0,30 грн за хвилину з урахуванням ПДВ; додатковий збір у ПФ — 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВСплачується об’єм відправленних та отриманих даних під час WAP-з’єднання з Інтернетом по тарифу 10 грн за 1 Мбайт (з врахуванням ПДВ, але без врахування збору до ПФ).
Поштовий клієнт у мобільному телефоні

Сплачується весь час Інтернет-з’єднання, який витрачається на завантаження електронних повідомлень, по тарифу 0,30 грн за хвилину з врахуванням ПДВ, але без врахування збору до ПФ.


Сплачується об’єм відправленних та отриманих даних під час завантаження електронних повідомлень, по тарифу 5 грн за 1 Мбайт (з врахуванням ПДВ, але без врахування збору до ПФ).
Поштовий клієнт у КПК
Поштовий клієнт в лап-топі або персональному комп’ютері

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.