close
close
Обрати: регіон район

Послуга «Мобільний інтернет XL»

Завдяки корисній послузі «Мобільний Інтернет XL» швидкісний доступ у всесвітню мережу не тарифікується, що дозволить Вам користуватись всіма можливостями мобільного доступу до мережі Інтернет, абсолютно не обмежуючи себе у трафіку.

Послугою «Мобільний Інтернет XL» можна скористатися на всій території України, де є покриття «Київстар».

Як підключитись і скористатись

Підключити послугу «Мобільний Інтернет XL» можна за допомогою підказок автовідповідача за номером 477 та за допомогою системи самообслуговування абонентів «Мій Київстар» . Бізнес-абонентам для замовлення послуги необхідно звертатися центрів обслуговування абонентів компанії або скористатися системою самообслуговування «Мій Київстар», яка доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Підключення послуги є безкоштовним.

Для використання послуги необхідно у Вашому мобільному телефоні або КПК налаштувати і активувати окрему GPRS-точку доступу — xl.kyivstar.net. У разі використання персонального комп’ютера в параметри модему необхідно внести додатковий рядок ініціалізації модему: AT+CGDCONT=1,"IP","xl.kyivstar.net"

Послуга Мобільний Інтернет XL не доступна абонентам тарифних планів «Необмежений Легкий +» і «Бізнес Необмежений Легкий +»

Тарифи

Абонентна плата за день користування послугою становить 6,38 грн і нараховується за фактом використання абонентом послуги «Мобільний Інтернет XL» протягом доби (з 0:00 до 23:59 годин), тобто лише за ті дні, в які Ви користалися послугою. За дні, в які Ви не користувалися послугою, абонентна плата не стягується. Протягом дня користування, вартість одного мегабайту переданих та прийнятих даних складає 0,01 грн.

У абонентів передплаченого зв’язку «Київстар» абонентна плата стягується з рахунку в момент першого користування послугою впродовж доби.

У контрактних та бізнес-абонентів — на наступний день після першого користування послугою.

Для абонентів передоплаченого зв’язку «Київстар» :

  • Обсяг переданих та отриманих даних округлюється до 200 Кб в більшу сторону.
  • Мінімальная сумма, яка повинна бути на Вашому абонентському рахунку для прийому та передачі даних через точку доступу xl.kyivstar.net (після зняття абонентної плати за послугу), складає 0,02 грн.

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.