store iconМагазини
icon-pin-region

🇩🇿Алжир (+21)

Найчастіше запитують

Дзвінки за кордон — це дзвінки на міські чи мобільні номери іншої держави. Має значення те, якій країні належить номер, а не те, де саме перебуває ваш співрозмовник.

Ні, оскільки це буде дзвінок на український номер. Вам такий дзвінок буде коштувати як звичайний дзвінок по Україні відповідно до умов вашого тарифу. При цьому у вашого співрозмовника може стягуватися плата за вхідний дзвінок у роумінгу.

Складнощі зі з’єднанням можуть виникати через обмеження з боку мережі країни-агресора.

Для 1-ї та 2-ї тарифних зон плата знімається одразу за весь пакет в першу секунду дзвінка за кордон. Після цього нараховуються нетарифіковані хвилини.

20 хв для 1-ї тарифної зони: Ватикан, Грузія, Німеччина, Ізраїль, Іспанія, Італія, Канада, Канари, Польща, Румунія, США, Узбекистан, Франція, Чехія.

5 хвилин для 2-ї тарифної зони: Угорщина, В'єтнам, Греція, Данія, Індія, Ірландія, Ісландія, Молдова, Литва, Казахстан, Кіпр, Китай (КНР), Ліхтенштейн Норвегія, Португалія (включаючи о. Мадейра), Словаччина, Швеція.

Максимальна кількість пакетів хвилин на добу для 1-ої та 2-ої тарифних зон — 50.

Коли використаєте всі надані пакети, хвилина розмови коштуватиме 5 грн.

Інші умови діятимуть на деякі номерні ємності Великої Британії, Латвії, Литви, Німеччини, Греції, Джибуті, Естонії, Італії, Кіпру, Монако, Польщі, Росії, Румунії, Тунісу, Франції та Швейцарії.

Детальніше.

Вартість дзвінків на ці напрямки ― 20 грн/хв.

Так, тарифи діють для всіх бізнес-абонентів, якщо на номер не підключено інші послуги для дзвінків за кордон.

Тарифікація дзвінків до країн, що включені в тарифний план, відбувається за його умовами для користувачів тарифів ВАШ Старт, ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, ВАШ Безлім, ВАШ Преміум, ВАШ Преміум+, ВАШ Максимум, ВАШ Регіон, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Max+, Smart Business, Smart Business+, Smart Premium, Smart Регіон, Простий, ВАШ Простий.

Тарифікація міжнародних дзвінків для договорів з індивідуальними умовами.

Для супутникових операторів і тих, що надають послуги зв’язку в роумінгу на морському та авіаційному транспорті, діє єдиний тариф:

  • Вихідні дзвінки ― 100 грн/хв
  • Повідомлення ― 15 грн/SMS

Вартість SMS на номери закордонних операторів залежить від умов вашого тарифного плану.

Якщо недостатньо коштів для оплати пакета, діятиме похвилинна оплата — 5 грн/хв

Якщо недостатньо коштів для оплати хвилин, послуга не надається.

Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює зазначеній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.

Після поповнення в першу чергу діятиме оплата за пакет.

Якщо ви телефонували в країну однієї з тарифних зон із похвилинною оплатою, а потім поповнили рахунок і зателефонували в іншу зону, для неї діятиме плата за пакет. Для першої ж до кінця доби діятиме похвилинна тарифікація.