store iconМагазини

Найчастіше запитують

Дзвінки за кордон в Туреччину для бізнесу

Дзвінки за кордон в Туреччину доступні для всіх бізнес-абонентів Київстар без необхідності підключати додаткові послуги. Просто наберіть номер і почніть розмову.

Який тариф діє на дзвінки за кордон в Туреччину

Дзвінки в Туреччину тарифікуються похвилинно. Вартість однієї хвилини ви знайдете вище на цій сторінці. На дзвінки в інші країни можуть діяти інші тарифи. Перейдіть на сторінку країни, щоб дізнатись умови.

Як телефонувати в Туреччину

На дзвінки в Туреччину поширюються стандартні правила міжнародного зв’язку. Щоб набрати номер турецького оператора з України, введіть всі цифри у форматі: +90 ХХХ ХХХ ХХХ.

При цьому, якщо абонент має номер турецького мобільного оператора, але знаходиться в Єгипті, тарифікація буде такою ж самою, як і при інших дзвінках в Туреччину. Важливо те, до якої країни належить номер, а не те, де абонент зараз. Дзвінки на українські номери абонентам, що перебувають в Туреччині, тарифікуються як дзвінки по Україні. При цьому в них може зніматися оплата за вхідний дзвінок в роумінгу.

Залишилися питання? Зателефонуйте в Київстар

Подзвоніть в контакт-центр, щоб дізнатися більше про дзвінки за кордон в Туреччину та інші країни. Номери телефонів ви знайдете внизу цієї сторінки.