store iconМагазини

Найчастіше запитують

Дзвінки за кордон від Київстар

Дзвінки за кордон від Київстар — це можливість телефонувати на мобільні та стаціонарні номери країн світу й не змінювати ваш український номер телефону.

Використовуйте дзвінки за кордон для бізнесу та спілкування з друзями в Польщі, Туреччині, США та інших країнах. Отримайте більше хвилин, коли вони будуть вам потрібні.

Як дзвонити за кордон на іноземні та українські номери

Дзвінки за кордон — це дзвінки на номери іноземних операторів. Має значення те, до якої країни належить номер, а не де саме знаходиться абонент. Так, якщо ви телефонуєте людині, що має польській номер, але фактично перебуває в США, буде діяти тариф для дзвінків в Польщу.

Коли ви набираєте український номер абонента, який зараз знаходиться за кордоном, для вас цей дзвінок тарифікується як звичайний по Україні. При цьому у співрозмовника може зніматися плата за вхідний дзвінок в роумінгу, відповідно до умов країни його перебування.

Які тарифи на дзвінки за кордон від Київстар

Дзвінки за кордон у деякі країни світу включені в більшість бізнес-тарифів Київстар. Це значить, що коли ви телефонуєте на німецький номер, а дзвінки в Німеччину входять у ваш тарифний план, то у вас просто списуються хвилини, так само як і під час дзвінків по Україні.

Щоб подивитися назву свого тарифу, надішліть запит за номером *100*01*2#, а потім прочитайте умови на сайті в розділі Тарифи. Або дізнайтесь їх в додатку Мій Київстар.

Якщо ви використовуєте міжнародний зв’язок після того, як хвилини в пакеті вичерпано, або якщо ви дзвоните на номер країни, яка не входить у ваш тариф, вам автоматично нараховується пакет хвилин. Вартість та кількість хвилин в пакеті можна подивитися на сторінці конкретної країни.

Світ чекає – більше хвилин в кожному пакеті

Світ чекає — додаткова послуга, що дозволяє розширити перелік країн, на дзвінки в які діють хвилини вашого тарифу, та заощадити на послугах міжнародного зв’язку. Ви можете підключити будь-яку кількість країн та відключити послугу, коли захочете.

Світ на зв’язку Pro — додаткові можливості для бізнес-тарифів

Світ на зв’язку Pro — пакет, який можуть підключити всі бізнес-абоненти Київстар, окрім тих, що користуються тарифами IoT та М2М. Замовляйте пакет на місяць та телефонуйте в інші країни за вигідними умовами.

Міжнародні дзвінки преміум — найкраща якість дзвінків

Міжнародні дзвінки преміум — особлива пропозиція для тих, хто часто телефонує за кордон. Після підключення пакету, маршрутизація дзвінків буде здійснюватися через спеціально виділені канали зв’язку наших партнерів. Завдяки цьому всі номери відображатимуться коректно, а якість зв’язку завжди буде високою.

Залишилися питання? Зателефонуйте до нас

Контакт-центр Київстар працює цілодобово, щоб ви могли швидко отримати всі відповіді на питання, які стосуються дзвінків за кордон, або будь-яких інших. Подзвоніть нам за номерами, які знайдете внизу цієї сторінки.