store iconМагазини

Найчастіше запитують

Дзвінки за кордон в Німеччину для бізнесу

Дзвінки за кордон в Німеччину доступні в більшості тарифних планів Київстар для бізнесу — без доплат та додаткових послуг. Якщо Німеччина є в списку країн, які включені в ваш тариф, то під час дзвінків на німецькі номери телефонів з вашого рахунку будуть списуватися хвилини, як і під час дзвінків по Україні.

Як дізнатися, чи є дзвінки в Німеччину у вашому тарифі

Щоб перевірити умови свого тарифного плану, зайдіть в додаток Мій Київстар або перейдіть на відповідну сторінку в розділі Тарифи на сайті. Якщо не знаєте назву тарифу, подивіться її в додатку або за запитом *100*01*2#.

Що робити, коли хвилини закінчаться

Якщо ви продовжите дзвонити в Німеччину або інші країни після того, як хвилини закінчаться, вам автоматично нарахується додатковий пакет хвилин. Вартість та умови — вище на цій сторінці.

Міжнародний зв’язок буде доступний за умовами пакетів і тоді, коли країна, в яку ви телефонуєте, не входить у ваш тарифний план. Щоб додати її, підключіть послугу Світ чекає.

Як дзвонити в Німеччину з України

Щоб зателефонувати в Німеччину, набирайте номер повністю без скорочень: +49 ХХХ ХХХ ХХХ.

Дзвінки за кордон в Німеччину — це дзвінки на номери німецьких мобільних операторів. Якщо абонент має такий номер та перебуває в іншій країні, дзвінки до нього тарифікуються як дзвінки в Німеччину. Коли ви дзвоните абоненту, який перебуває за кордоном, але користується українським номером, оплата знімається як при дзвінках по Україні.

Зателефонуйте нам, якщо у вас є питання

Подзвоніть в контакт-центр, щоб поставити питання про дзвінки за кордон в Німеччину та інші країни. Номери телефонів знаходяться внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні в Україні та за кордоном.