store iconМагазини

Найчастіше запитують

Дзвінки за кордон в Румунію для бізнесу

Дзвінки за кордон в Румунію входять в більшість тарифних планів Київстар для бізнесу і тарифікуються так само як і дзвінки по Україні. Коли ви телефонуєте на румунський номер, і при цьому Румунія є в вашому тарифі, з рахунка списуються хвилини.

Як дізнатися, чи включені дзвінки в Румунію в тариф

Щоб перевірити умови вашого тарифного плану, перейдіть в розділ Тарифи на сайті або відкрийте додаток Мій Київстар. Якщо ви не знаєте назву свого тарифу, надішліть запит *100*01*2#.

Що робити, якщо Румунія не входить в тариф

У цьому випадку діятиме пакетна тарифікація. Як тільки ви зателефонуєте на румунський номер, вам автоматично нарахується пакет хвилин, а з вашого рахунку зніметься плата за нього. Кількість хвилин в пакеті та умови його дії ви знайдете на цій сторінці вище.

Щоб додати у свій тариф можливість дзвонити в інші країни на тих самих умовах, підключіть послугу Світ чекає.

Пакет активується і тоді, коли ви вичерпаєте ліміт хвилин в тарифі.

Як бізнес-абонентам дзвонити на румунські номери

На дзвінки в Румунію поширюються стандартні правила міжнародного зв’язку, тож набирайте номер повністю у форматі: +40 ХХХ ХХХ ХХХ.

Коли ви телефонуєте на румунські номери, тарифікація буде однаковою, незалежно від того, чи знаходиться абонент в Румунії зараз, чи поїхав в іншу країну. Якщо ви дзвоните на український номер людині, яка зараз у Румунії, цей дзвінок коштуватиме як звичайний дзвінок по Україні відповідно до умов вашого тарифу.

Залишилися питання? Подзвоніть нам

Зателефонуйте в контакт-центр Київстар, щоб отримати відповіді на питання про дзвінки за кордон в Румунію з України. Номери телефонів є внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.