close
Обрати: регіон район

Роумiнг в Болгарії

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Болгарії

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Болгарія 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Болгарія Столиця: Софія Площа країни: 110910 км 2 Частина свiту: Європа Телефонний код: + 359

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Вигідний роумінг у Болгарії 

Щоб вільно користуватися як вихідними, так і вхідними дзвінками в іншій країні, пропонуємо послугу роумінгу. Додатково підключати її не потрібно, оскільки в сучасних смартфонах працює автоматичний пошук мережі. В налаштуваннях перевірте, чи не відключали ви його раніше. Вартість тарифного плану може відрізнятися, тому краще уточнити ціну до від’їзду за кордон на сайті. З нашим оператором ви також отримуєте мобільний інтернет, але головне –завжди залишаєтесь на зв’язку з рідними й близькими.

Бізнесу