close
Обрати: регіон район

Роумiнг в Ізраїлі

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Ізраїлі

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Ізраїль 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Ізраїль Столиця: Єрусалим Площа країни: 22072 км 2 Частина свiту: Азія Телефонний код: + 972

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Роумінг в Ізраїлі: тариф для клієнтів Київстар 

Якщо ви знаходитесь в іншій країні, користуйтесь роумінгом від нашого оператора. З послугою ви зможете: 

  • приймати вихідні виклики й здійснювати дзвінки з Ізраїлю в Україну; 
  • отримати доступ до мобільного інтернету;
  • замовити «Екстра Гроші», якщо не встигли поповнити рахунок до поїздки.

В смартфонах працює автоматичний пошук мережі, тому додатково підключати сервіс не треба – ви завжди знаходитесь на зв’язку. Актуальну вартість і повний список країн шукайте тут.

Бізнесу