close
Обрати: регіон район

Роумiнг в Німеччинi

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Німеччинi

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Німеччина 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Німеччина Столиця: Берлін Площа країни: 357021 км 2 Частина свiту: Європа Телефонний код: +49

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Завжди на зв’язку з роумінгом у Німеччині

Якщо ви поїхали в іншу країну й хвилюєтесь, що витратите багато грошей на телефонні розмови, користуйтесь роумінгом від оператора Київстар. З такою послугою ви зможете: 

  • приймати дзвінки від інших абонентів;
  • здійснювати вихідні виклики;
  • отримати доступ до мобільного інтернету.

В телефонах працює автоматичний пошук мережі, тому додатково підключати сервіс не треба. Просто перед поїздкою перевірте, чи не відключили ви функцію в налаштуваннях раніше. Всі тарифи й список країн знайдете тут.

Бізнесу