close
Обрати: регіон район

Роумiнг в Польщi

Роумінг не потрібно підключати. Щойно ви опинилися за кордоном – телефонуйте рідним, надсилайте SMS та вільно користуйтеся інтернетом, безлімітним Viber та WhatsApp, адже вигідні тарифи від Київстар починають діяти одразу.

Жодних додаткових налаштувань!

Цiни на роумiнг в Польщi

Дзвінки (грн/хв) Iнтернет (грн/МБ) SMS (грн/шт)
  Польща 2,00 0,35 1,00
Плата знімається за пакет послуг у день користування. Перевірити кількість використаних хвилин, МБ та SMS за день *106*1*2#
15 хвилин за 30 грн
100 МБ за 35 грн
25 SMS 25 грн

Польща Столиця: Варшава Площа країни: 312658 км 2 Частина свiту: Європа Телефонний код: + 48

Тарифи наведені з урахуванням усіх податків. Під твердженням «роумінг доступний кожному» слід розуміти, що тарифи на роумінг, які набули чинності 12.12.2018 р., доступні всім абонентам, крім корпоративних, а також крім користувачів тарифного плану «Все за 175», та діють в мережах певних країн автоматично, без необхідності замовлення будь-яких послуг.

Послуги надаються пакетами хвилин, SMS та мегабайтів. Хвилини можна використати на вхідні дзвінки з будь-яких номерів, а також на вихідні дзвінки на номери країни вашого перебування та українські номери. SMS можна надсилати на номери країни перебування та українські номери. Про особливості тарифікації дзвінків та SMS із країни перебування на інші напрямки – в розділі Більше про роумінг.

Є питання з послуг Київстар під час подорожі? Пишіть нам у Viber kv.st/viber

Тарифи та послуги за кордоном: *106#


Роумінг у Польщі: доступні тарифи й стабільний зв’язок

Щоб отримати послугу, не потрібно додатково її підключати, адже в смартфоні працює автоматичний пошук мережі в іншій країні. Мобільний оператор Київстар пропонує інтернет і дзвінки в Україну, плата за які знімається в день, коли ви їх використовуєте. Також ви зможете приймати й надсилати текстові повідомлення в WhatsApp і Viber без тарифікації, якщо замовили пакет з мегабайтами за умовами роумінгу. Дізнатись більше про сервіс за кордоном можна на сайті. Також є «Екстра гроші», якщо забули поповнити рахунок до поїздки.

Бізнесу