Диференційований рахунок щомісяця

Скориставшись послугою «Диференційований рахунок щомісяця», ви маєте можливість щомісяця отримувати поштою в друкованому вигляді відомість, що відображає сумарну структуровану інформацію про витрати за завершений розрахунковий період по будь-якому абонентському номеру, який зареєстровано на вашому особовому рахунку. Ця відомість буде відправлятися вам поштою разом із щомісячним рахунком.

Ця послуга передбачена для тих клієнтів, у яких на одному особовому рахунку зареєстровано кілька абонентських номерів.

Увага!

Послугу «диференційований рахунок» не рекомендовано для підключення абонентам, на особових рахунках яких лише один абонентський номер.

Підключення послуги

Щоб замовити послугу «Диференційований рахунок щомісяця», вам необхідно звернутися в центр обслуговування абонентів і подати заяву на підключення послуги. Абоненти, зареєстровані в системі «"Мій Київстар", можуть підключити цю послугу самостійно (розділ «Послуги та акції»).

Можна замовити надання послуги як по всіх номерах, що зареєстровані на особовому рахунку, так і вибірково, наприклад, тільки для одного абонентського номера.

Тарифи

Плата за підключення послуги відсутня.

Тарифний планВартість, грн/міс
Для бізнес- та корпоративних абонентів, що обслуговуються на корпоративних тарифних планах, та контрактних абонентів (фізичних осіб), що обслуговуються на тарифних планах Київстар Онлайн+, Все для VIP, Все для VIP Екстра, Безлім Gold, Безлім Platinum, Київстар 4G 2018, Київстар 4G Ultra 2018, Київстар 4G Business 2018, Київстар 4G Business VIP 2018, Київстар Родина, Київстар 4G Simple, Київстар 4G Simple+, Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Extra+, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Київстар 4G Business Premium and Київстар 4G Business VIP0,00
Для контрактних абонентів (фізичних осіб), що обслуговуються на тарифних планах, крім зазначених вище10,00

Якщо послуга підключена для декількох абонентських номерів, які зареєстровані на вашому особовому рахунку, абонентська плата за користування даною послугою знімається з вашого рахунку по кожному абонентському номеру, по якому вона підключена.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням усіх податків та зборів