Диференційований рахунок щомісяця

Скориставшись послугою «Диференційований рахунок щомісяця», ви маєте можливість щомісяця отримувати поштою в друкованому вигляді відомість, що відображає сумарну структуровану інформацію про витрати за завершений розрахунковий період по будь-якому абонентському номеру, який зареєстровано на вашому особовому рахунку. Ця відомість буде відправлятися вам поштою разом із щомісячним рахунком.

Ця послуга передбачена для тих клієнтів, у яких на одному особовому рахунку зареєстровано кілька абонентських номерів.

Увага!

Послугу «диференційований рахунок» не рекомендовано для підключення абонентам, на особових рахунках яких лише один абонентський номер.

Підключення послуги

Щоб замовити послугу «Диференційований рахунок щомісяця», вам необхідно звернутися в центр обслуговування абонентів і подати заяву на підключення послуги. Абоненти, зареєстровані в системі «"Мій Київстар", можуть підключити цю послугу самостійно (розділ «Послуги та акції»).

Можна замовити надання послуги як по всіх номерах, що зареєстровані на особовому рахунку, так і вибірково, наприклад, тільки для одного абонентського номера.

Тарифи

Плата за підключення послуги відсутня.

Для контрактних абонентів (фізичних осіб) абонентська плата за користування послугою становить 10 грн з урахуванням ПДВ і без урахування збору до пенсійного фонду.

Бізнес-абонентам послуга надається безкоштовно.

Якщо послуга підключена для декількох абонентських номерів, які зареєстровані на вашому особовому рахунку, абонентська плата за користування даною послугою знімається з вашого рахунку по кожному абонентському номеру, по якому вона підключена.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.