Програма подяки «Київстар Клуб»

Знижки на мобільний зв'язок

Абоненти, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Абсолютний Необмежений», можуть взяти участь у програмі подяки «Київстар Клуб» і щомісяця отримувати знижку на оплату послуг мобільного зв'язку. Знижка надається щомісяця, а її розмір збільшується пропорційно до абонентського стажу.

Приклад: Особовий рахунок клієнта зареєстрований 15 березня 2010 року. Відлік абонентського стажу починається з квітня 2010 року.

Для того щоб взяти участь у програмі подяки «Київстар Клуб», зателефонуйте за номером 477*5Показати код (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або скористайтесь системою «Мій Київстар».

 

Послуга «День народження»

Послуга «День народження» — це день безкоштовного спілкування всередині мережі «Київстар» в день народження вашої сім-карти.

Абоненти, які взяли участь у програмі подяки «Київстар Клуб» і замовили послугу «День народження», щорічно в той же день, коли вони підключилися до мережі Київстар отримують можливість безкоштовно спілкуватися з усіма абонентами Київстар.

Абоненти, які на 01.08.2011 року беруть участь у програмі подяки «Київстар Клуб», мають додатково замовити послугу «День народження», зателефонувавши за номером 477*5Показати код (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються), наберіть *477*303#Показати код або скориставшись системою «Мій Київстар».

Абонентам, які з 01.08.2011 року замовлять участь у програмі подяки «Київстар Клуб», послуга «День народження» підключиться одночасно з програмою подяки «Київстар Клуб».

Особливості підключення послуги «День народження»:

  • Якщо на 01.08.2011 року по особовому рахунку вже підключена програма подяки «Київстар Клуб», для підключення послуги «День народження» кожен абонент особового рахунку має додатково замовити послугу, зателефонувавши за номером 477*5Показати код (дзвінки з номерів мережі Київстар не тарифікуються) або скориставшись системою «Мій Київстар»;
  • Якщо на одному особовому рахунку знаходиться декілька номерів та станом на 01.08.2011 року особовий рахунок не бере участь в програмі подяки «Київстар Клуб», при замовленні участі в програмі подяки, послуга «День народження» буде підключена автоматично усім абонентам, які знаходяться на особовому рахунку;
  • При відключенні програми подяки «Київстар Клуб», послуга «День народження» відключається автоматично.

Послуга «Мої знижки»

Отримуйте ексклюзивні пропозиції від партнерів Київстар на свій мобільний телефон

Короткий опис:

Нова послуга «Мої знижки» дозволить вам безкоштовно отримувати інформацію про ексклюзивні знижки та спеціальні пропозиції від партнерів Київстар. Для того щоб підписатись на отримання знижок, вам необхідно відправити будь-яке SMS на номер 878.

Після підключення послуги «Мої знижки» ви будете отримувати безкоштовні інформаційні SMS та MMS повідомлення. У повідомленнях, які вам будуть приходити з номера Moi Znyzhky, буде міститися наступна інформація:

Після підключення послуги вам буде запропоновано відповісти на декілька запитань. Детальна інструкція вам надійде у вигляді SMS повідомлення з номера 878Показати код. При цьому запитання не є обов’язковими і, у випадку якщо ви не відповіли на перше питання, друге питання вам надіслано не буде.

Переваги

  • Отримання ексклюзивних пропозицій від партнерів Київстар безпосередньо на мобільний телефон;
  • Послуга є безкоштовною, абоненти можуть відключити послугу в будь-який час;
  • Ви отримуєте тільки реальні знижки від кращих партнерів, а не іміджеву рекламу;
  • Київстар контролює кількість повідомлень — ви отримуєте не більше 2-х повідомлень на тиждень;
  • Відповівши на додаткові запитання послуги, ви будете отримувати більш релевантні пропозиції.

Умови надання

Кількість пропозицій, які отримує абонент: не більше 2-х на тиждень.

Ви можете відключити послугу «Мої знижки» в будь-який час, відправивши SMS з текстом СТОП (в будь-якому регістрі) на номер 878Показати код. Для відновлення користування послугою достатньо відправити будь-яке SMS на номер 878Показати код.

Зверніть увагу, що послуга буде поступово підключена всім абонентам, у яких підключена програма подяки «Київстар Клуб». Про підключення вони будуть проінформовані за допомогою SMS повідомлення з номера 878Показати код.

Всю відповідальність за достовірність інформації, наданої в рамках послуги «Мої знижки», несе рекламодавець. Контактна інформація рекламодавця зазначається у кожному повідомленні, яке ви отримуєте з номера послуги Moi Znyzhky.

Тарифи і оплата

Усі SMS та MMS повідомлення з номерів послуги 878Показати код та Moi Znyzhky безкоштовні для абонента.

Для рекламодавців

Ваші запитання та пропозиції щодо партнерства в рамках послуги «Мої знижки» надсилайте на адресу ads@kyivstar.net.